به گزارش صبح توس؛ علی رستمی یکشنبه شب در نخستین نشست شورای اداری تربت‌حیدریه اظهار داشت: آمریکا و ایادی همپیمانش میلیاردها دلار در عراق و سوریه هزینه می کنند اما پس از سالها بصورت چراغ خاموش وارد پایگاه نظامی خود در عراق می شوند و شبانه بر می گردند و این در شرایطی است که مقامات ارشد ایران بصورت آشکار چندین روز در عراق علاوه بر رایزنی های سیاسی و اقتصادی به زیارت قبور ائمه اطهار علیه السلام می روند.

 

وی با محکوم کردن اقدام اخیر ترامپ در تروریستی خواندن سپاه ، گفت: این اقدام اخیر ترامپ در پی سرخوردگی از این نهاد و جنبه تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها و همچنین برای اعمال فشار اقتصادی علیه ایران صورت گرفت.

 

معاون استاندار و فرماندار تربت‌حیدریه اقدامات اخیر رئیس‌جمهور آمریکا را ناشی از سرخودگی نظام سلطه بیان کرد و افزود: امروز مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند.

 

رستمی خاطر نشان کرد: امروز کشوری که خودش مظهر تروریسم دولتی است با وقاحت کامل یک‌نهاد نظامی و مردمی کشوری را در لیست گروه‌های تروریستی قرار می دهد و قبل از آن منافقین را که هزاران نفر در ایران و سایر نقاط جهان را ترور کردند از لیست گروه‌های تروریستی خارج می کند و همه این اتفاقات در شرلیطی رخ می دهد که سیاستمداران ایالات‌متحده سازنده و پرورش دهنده تروریست هستند.

 

فرماندار تربت‌حیدریه افزود: امروز برای رژیم اشغالگر قدس پایتخت جعلی معرفی و میلیاردها دلار با راه‌اندازی جنگ های نیابتی در غرب اسیا برای انزوا و به چالش کشیدن نظام اسلامی هزینه می کنند.

 

آمریکا از سپاه ضربه خورده است

 

امام جمعه تربت‌حیدریه گفت: اقدام احمقانه رئیس‌جمهور آمریکا بیانگر آن است که رژیم تروریستی ایالات‌متحده سیلی سختی از سپاه خورده و با چنین حرکت هایی عصبانیت خود را از سپاه اعلام داشته است.

 

حجت‌الاسلام محمدرضا عصمتی افزود: سپاه پاسداران یک‌نهاد مردمی و برخاسته از قانون اساسی است که خدمات گسترده‌ای در عرصه‌های مختلف کشور ارائه کرده است.

 

وی ادامه داد: امروز باید به قدرت‌های شیطانی بی‌اعتماد و آن‌ها را پشت سر بگذاریم و با توکل بر خدا و میدان دادن به جوانان مؤمن و انقلابی و حسن خلق به دنبال رفع مشکلات کشور باشیم‌.


کارنامه ۲۰۰ ساله آمریکا بیانگر ذات تروریستی این رژیم مستکبر است/افتخار سپاه خدمت مجاهدانه به مردم است

 

فرمانده سپاه تربت‌حیدریه اظهار کرد: کارنامه ۲۰۰ ساله آمریکا حداقل با ۱۵۰ مورد جنگ، کودتا، نفوذ و راه‌اندازی گروه‌های تروریستی بیانگر ذات تروریستی این رژیم مستکبر است.

 

سرهنگ علی نیک یاد گفت: این در شرایطی است که کارنامه پرافتخار سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف نظامی و دفاعی، سازندگی و خدمت مجاهدانه به مردم بر دوست و دشمن روشن است.

 

وی تصریح کرد: رئیس‌جمهور سفیه آمریکا، نهاد برخاسته از متن مردم و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران یعنی سپاه پاسداران را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده و این در حالی است که ایالات‌متحده به‌عنوان بزرگ‌ترین تروریست دولتی در تاریخ بشریت تاکنون از گروه‌های تروریستی حمایت تسلیحاتی، مالی و اطلاعاتی کرده است.

انتهای پیام/