به گزارش صبح توس؛ حسن رحیم پور ازغدی  روز گذشته در سبزوار با بیان اینکه بخش عظیمی از مشکلات کشور مربوط به حوزه مدیران و مسئولان است ادامه داد:مردم در انواع انتخابات نظام باید محاسبه توان عقلی و مدیریتی نامزد های انتخاباتی را در نظر بگیرند چراکه رونق تولید نیاز به افراد پاکدست، قوی و درستکار دارد.

اگر نگاه کشور ما به خارج باشد، با وجود عقب نشینی مطالبات دشمن بیشتر می شود و به عنوان مثال پس از عقب نشینی از انرژی هسته ای موضوع موشکی جمهوری اسلامی را مطرح کردند و در مراحل بعدی در راستای حقوق بشر غربگرایی ترویج بی حجابی در جامعه اسلامی را در دستور کار قرار دهند.

مانع بیرونی رونق تولید و اقتصاد مقاومتی توطئه دشمن است

وی به پیشرفت های انقلاب اسلامی طی چندین سال اخیر اشاره کرد تنها شکست نخورده از غربی ها انقلاب اسلامی است بنابراین الگویی برای کشور های اسلامی و ملت های آزادی خواه تبدیل شده است.

وی با اشاره به نفوذ فرهنگی و معنوی انقلاب اسلامی در کشورهای منطقه گفت:آنچه که سبب پیروزی سوریه و عراق بر گروه های تکفیری شد، قدرت جمهوری اسلامی بود آن هم نه با پول بلکه با خون شهدای مدافع حرم و ایدئولوژی انقلاب اسلامی بود.

رحیم پور ادامه داد:پیروزی گروه های مقاومت اسلامی با پول به دست نیامده چراکه اگر پول در پیروزی ها نقش داشت، عربستان سعودی هزاران دلار در عراق، سوریه و یمن هزینه کرد اما جزء شکست نتیجه ای نگرفته است.

وی با اشاره به گستردگی نفوذ سیاسی جمهوری اسلامی در منطقه نقطه آسیب پذیر انقلاب اسلامی موضوع اقتصاد است که با تکیه بر اقتصاد مقاومتی آن را تقویت کنیم تا در برابر تحریم ها آسیب پذیر نباشیم.

انتهای پیام/