به گزارش صبح توس؛ امام جمعه کلاته شهرستان باخرز صبح امروز در حوزه علمیه مهدیه شهرستان تربت جام با اشاره به رهبری حکیمانه ومدبرانه مقام معظم رهبری افزود: به مردم ایران و همه مردم آزاده سراسر دنیا عرض می کنم پشت سر فرمایش رهبرانقلاب با  اخلاص حرکت کنید و لبیک بگویید و مطمئن باشید بد نخواهید دید.

مولوی نامدار در اجتماع بزرگ علما، طلاب و قشرهای مردم شیعه و اهل سنت تربت جام در محکومیت حرکت استکبارجهانی آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران افزود:  رهبری جامع تر وکاملتر از همه جوانب مانند مقام معظم رهبری در دنیا وجود نداردو چهره وکلام ایشان ارامش بخش است.

وی همچنین با بیان این که سپاه هم مولود این انقلاب است گفت: نیروی قدرتمند سپاه  با تاسی بر  فرمایش رهبر بزرگ انقلاب جایگاه رفیعی دارد؛ زیرا هرکس مطیع امر ولی خدا باشد خدا به او آبرو وعزت می دهد.

 امام جمعه کلاته شهرستان باخرز افزود: به زودی جوانهای دلداده به نهضت امام خمینی (ره) که سرچشمه آن از نهضت امام حسین (ع) است آمریکا واسرائیل را اسیر خود خواهند کرد.

مولوی نامدار گفت: اهل سنت در این نظام به برکت وجود رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی امام( ره) و مقام معظم رهبری عزت بیشتر از قبل یافت و این رهبری داهیانه توانست دلها را به هم نزدیک تر کند و اکنون ملتی واحد و یکپارچه از اقوام ومذاهب مختلف کنار هم ایستاده اند.

وی افزود: ما به خود می بالیم که ایرانی هستیم وبرای پیشرفت وعظمت این نظام یک جان که نه صدجان هم تقدیم می کنیم.

دراین مراسم ائمه جمعه اهل سنت و شیعه، فرماندار ،مسئولان اجرایی ، فرماندهان نظامی وانتظامی و قشرهای مردم اهل سنت و شیعه  تربت جام حضور داشتند.

انتهای پیام/