به گزارش صبح توس؛ حیدر خوش‌نیت صبح امروز در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه روستای اسماعیل‌آباد به دلیل قرار گرفتن در مسیل، دستور تخلیه آن صادرشده است، اظهار کرد: این دستور به‌منظور پیشگیری و در راستای حفظ جان اهالی این روستا صادرشده است.

سرپرست فرمانداری مشهد با اشاره به در پیش بودن بارندگی‌های شدید طی روزهای آینده، بیان کرد: با توجه به اینکه منازل این روستا در مسیل ساخته‌شده است، دستور تخلیه از ناحیه جانشین رئیس ستاد بحران استانداری خراسان رضوی صادرشده است.

وی ادامه داد: برای اعلام هشدار و اقدام نسبت به تخلیه توسط اهالی، شهرداری با نصب بنر اطلاع‌رسانی را انجام داده و از اهالی درخواست شده است که با اقدام به‌موقع به‌جای امنی انتقال پیدا کنند.

خوش‌نیت بابیان اینکه تمهیدات لازم از سوی شهرداری برای تأمین مکان‌های اسکان اضطراری صورت گرفته، هشدار داد: اهالی روستای اسماعیل‌آباد باید برای حفظ جان خود نسبت به تخلیه منازل خود در این روستا اقدام کنند.

سرپرست فرمانداری مشهد متذکر شد: این دستور جنبه یادآوری و پیشگیرانه دارد اما در صورت وقوع آب‌گرفتگی شدید حتماً با کمک هلال‌احمر، نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌ها برای تخلیه اجباری اقدام می‌شود.

انتهای پیام/