به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری عصر امروز در نشست هماهنگی جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق سیل زده، ضمن تبریک اعیاد شعبانی اظهار داشت: سپاه پاسداران سرسختانه و با تمام قوا در مقابل زیادی خواهی دشمنان ایستاده و از کیان و هویت ایران اسلامی و ارزش های انقلاب اسلامی دفاع کرده است.

 

وی با بیان اینکه آمریکا و استکبار جهانی که خود عامل نا امنی در دنیا هستند سپاه عزیز را تروریست می دانند، خاطرنشان کرد: سپاه عزیز بود و با این اقدام ترامپ عزتمندتر شد و امروز بیش از 80 میلیون ایرانی در هر جایگاهی نیز خود را سپاهی می نامند.

 

فرماندار خلیل آباد اذعان کرد: همدلی و انسجام خوبی بین سپاه و مجموعه دولت در شهرستان وجود دارد و این همدلی و انسجامی که این چند روزه در لباس سپاه بروز و ظهور داد.

 

وی با تاکید بر اینکه وحدت و اتحاد و همدلی که ایجاد شد قطعاً در پیشبرد اهداف نظام نیز موثر خواهد بود، تصریح کرد: یکی از مجموعه هایی که در حوادث سیل های اخیر به صورت خالصانه به کمک هموطنان شتافت بسیج و سپاه بود و برای رفع آلام مردم مناطق سیل زده تلاش کردند.

 

شاکری همچنین در ادامه با بیان اینکه همه ساله شاهد بروز حوادث طبیعی و غیر طبیعی در کشور هستیم که این حوادث اجتناب ناپذیر است، عنوان کرد: روحیه جهادی که بسیجیان، مردم و مسئولان در مناطق سیل زده بروز و ظهور داد، بسیار ارزشمند است و این اراده نیز قطعا مشکلات را برطرف خواهد کرد.

 

وی در پایان با تاکید بر اینکه هماهنگی جمع آوری کمک ها توسط یک ‌مرجع نیز انجام خواهد شد، تشریح کرد: محوریت جمع آوری کمک های مردمی با هلال احمر است و همه باید آستین همت بالا بزنیم و برای رفع مشکلات گام بردارند.

انتهای پیام/