به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام محمدعلی رضایی صبح امروز در مراسم گرامیداشت شهید صیاد شیرازی و شهدای ارتش در تربت‌حیدریه اظهار کرد: تاریخ ایران شاهد حرکت‌های فراوان و متعددی از انقلابیون بوده اما هرگز نتوانستند حکومت اسلامی را تشکیل بدهند تا اینکه با شروع نهضت  امام راحل  از سال 1342 و با همبستگی مردم و نثار خون شهدا این شجره طیبه در سال 57 پیروز و در کشور استقرار یافت.

 

وی تصریح کرد: ارتش در تسریع پیروزی انقلاب نقش ارزشمندی داشت و اگر نمی‌بود بیعت و پیوستن ارتشیان به انقلاب و نظام شاید به دست آوردن این موفقیت‌ها طول می‌کشید.

 

رضایی از شهیدان صیاد شیرازی، عباس بابایی و امثالهم به‌عنوان نیروهای انقلابی پرورش‌یافته در بدنه ارتش یادکرد و افزود: در بدنه ارتش شخصیت‌های پرورش یافتند که علاوه بر خودسازی خود به تعلیم و تربیت دیگران نیز توجه داشتند و ثمره آن را می‌توان در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و امروز نیاز مشاهده کرد.

 

نماینده اسبق مردم تربت‌حیدریه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا و سردمداران نظام سلطه هنوز به شناخت و درک صحیحی  از ملت ایران نرسیده‌اند، افزود: سردمداران نظام سلطه و در رأس آن آمریکا گمان می‌کنند این ملت و نظام با تهدید و تحریم از اهداف و آرمان‌های خود عقب می‌روند، کما اینکه این تهدیدات و یاوه‌سرایی‌ها علاوه بر اینکه هیچ خللی بر اراده ملت ایجاد نمی‌کند بلکه بر همبستگی و اتحاد مردم نیز می‌افزاید.

 

حجت‌الاسلام رضایی گفت: قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی توسط دیوانه‌ای همچون ترامپ نشانه عجز و ناتوانی ایالات‌متحده از نظام اسلامی است، چراکه در یک دهه اخیر آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است.

 

قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن افزود: امروز کشوری که سردمداری نظام سلطه را به عهده گرفته و به ادعای خودشان 7 تریلیون دلار در منطقه غرب آسیا هزینه کردند باید چراغ خاموش وارد پایگاه نظامی آمریکا در عراق شوند و شبانه برگردند، اما مسئولان بلندپایه و ارشد نظام اسلامی ایران به‌صورت آشکار و بااقتدار و به‌صورت مستمر وارد عراق می‌شوند، این همان سیلی سختی است که ترامپ و مزدوران منطقه‌ای‌اش از سپاه  خورده‌اند.

 

وی بیان کرد: اهمیت این موضوع زمانی بیشتر مشخص می‌شود که بدانند سپاه یعنی مجلس، شورای نگهبان، ارتش، بسیج و همه ملت ایران که در کنار هم با اتحاد و همدلی درراه رسیدن به اهداف و آرمانه‌ای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کند.

 

قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن خاطرنشان کرد: نمونه زنده و بارز این ادعا را امروز می‌توان در کمک‌رسانی سپاه و ارتش و بسیج و سایر نیروهای امدادی کشور به سیل‌زدگان جستجو کرد که چگونه خالصانه و خاضعانه به مردم خدمت‌رسانی می‌کند.

 

انتهای پیام/