حجت‌الاسلام نصرالله پژمان فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار «صبح توس» در مورد اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: آنچه امروز در مجلس شورای اسلامی به‌عنوان عصاره ملت نمایش داده شد همراهی و همدلی تمامی نمایندگان مجلس از سپاه پاسداران به‌عنوان بزرگ‌ترین دستاورد ارزشمند انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: مجلس به‌عنوان مرکزی که مردم ایران را نمایندگی می‌کند، در کنار یکدیگر قرار گرفتند و به سران سرسپرده آمریکا در منطقه و ترامپ هشدار دادند "ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست، عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری".

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افرادی که فریب آمریکا را در منطقه خورده‌اند باید بدانند تنها راه برای حفظ استقلال کشور، مقاومت در برابر آمریکایی‌هاست.

حجت‌الاسلام پژمان فر گفت: آمریکایی‌ها تنها در این مقطع به مردم ما ظلم نکردند بلکه در طول تاریخ ظلم‌های متعددی داشته‌اند، مردم مظلوم و بی‌دفاع ایران را نشانه گرفته و به شهادت رساندند و حتی از عذرخواهی هم مزایده کردند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها باوجود اقدامات وحشیانه به خود اجازه دادند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را که همواره پشتوانه مردم بوده است را یک سازمان تروریستی بخواند که این اقدام نشان‌دهنده آن است که هیچ راهی به‌جز ایستادگی و مقاومت نداریم.
انتهای پیام/