حسین مقصودی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس با اشاره به اقدام خصمانه آمریکا در خصوص تروریستی خواندن سپاه پاسداران اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن‌چنان در راه تداوم  امنیت و صیانت از کشور بی‌دریغ و جانانه تلاش کرده است که همیشه مورد هجوم دشمنان نظام و انقلاب اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه امروزه نقش سپاه پاسداران در حفظ استقلال، امنیت و تمامیت ارضی کشور و همچنین حفظ ارزش‌ها دینی و دستاوردهای انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست تأکید کرد: پیشرفت‌های روزافزون سپاه در عرصه‌های مختلف دفاعی و نظامی و همچنین یاری‌رساندن به قسمت‌های مختلف کشور و دولت باعث شده است تا این  نهاد ولایی پی‌درپی از سوی دشمنان داخلی و خارجی مورد تخریب و کم‌لطفی قرار گیرد.

مقصودی در ادامه به اقدامات خصمانه و تروریستی آمریکا در کل جهان و اشاره کرد و افزود: آمریکای جنایتکار خود نشان بارزی از تروریسم در جهان بوده و گروه‌های تروریستی ساخته دست آمریکا کل منطقه را به خاک و خون کشیده‌اند.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس این حرکت را محکوم خواهند کرد تاکید کرد: باور داریم که سپاه پاسداران قدرت برتر منطقه و در خط مقدم مبارزه با توطئه‌هاست.

انتهای پیام/