به گزارش صبح توس؛ سرهنگ قدیر مصرخانی، فرمانده نیروی انتظامی قوچان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پیشگیری از آسیب های چهارشنبه آخرسال، طرح جمع آوری مواد محترقه غیر مجاز در سطح شهرستان  اجرا شد.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی در بازرسی از یک فروشگاه که به صورت غیرمجاز اقدام به فروش مواد محترقه می کرد تعداد۱۸هزار عدد انواع مواد محترقه را کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به دستگیری یک نفر در این زمینه، خاطرنشان کرد: در راستای پیشگیری از بروز خطرهای احتمالی مواد محترقه در آخرین روزهای سال، طرح تشدید برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه غیرمجاز در دستور کار پلیس شهرستان قرار دارد.

سرهنگ مصرخانی در ادامه با اشاره به دستگری باند چهار نفره سارقان حرفه ای نیز در این شهرستان خاطر نشان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح حوزه استحفاظی،  پیگیری موضوع به منظور شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در  دستور کارپلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی قوچان تصریح کرد: ماموران دایره تجسس کلانتری۱۱ طالقانی با اشراف اطلاعاتی و بررسی شیوه های وقوع سرقت، سارق سابقه داری را در این زمینه شناسایی و پس از اطمینان از انجام سرقت ها توسط وی، با هماهنگی مقام قضایی این فرد را دستگیر کردند.

وی بیان کرد: فرد دستگیرشده در بازجویی های به عمل آمده به۲۲ فقره سرقت محتویات داخل خودرو با همدست سه نفر دیگر اعتراف که همدستان وی نیز طی عملیات های جداگانه ای دستگیرشدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قوچان در پایان با اشاره به کشف  مقادیری زیادی اموال مسروقه خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/