محسن رزمی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس، در خصوص 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، اظهرا داشت: مطمئناً شهدا و خانواده شهدا زمانی شاد و مسرور می شوند که نتیجه صبر و استقامت خود را در رضایتمندی جامعه لمس و احساس کنند.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز با همه مشکلاتی که مردم فهیم ایران به لحاظ گرانی ها صورت گرفته و دیگر موضوعات دارند باز هم قدردان و سپاس گوی خانواده معظم شهدا بوده و هستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خلیل آباد تصریح کرد: مردم ایران و خانواده معظم شهدا ثابت کرده اند که در همه حال و هر موقعیتی در جهت حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارزشهای کشور و پشتیبانی از مقام معظم رهبری حضور پر رنگی دارند و همیشه حامی و نگهدار انقلاب بوده اند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای شهرستان به ویژه 40 شهید اسفندماه و سالروز تاسیس بنیاد شهید به فرمان امام راحل، اذعان کرد: یکی از مهمترین سیاست های بنیاد شهید تجلیل و قدرشناسی از ولی نعمتان بحق این نظام است.

رزمی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران، حیات، شکوه، پایداری و بالندگی خود را مدیون شهدا و خانواده های صبور آنها است، عنوان کرد: همه ما به ویژه مسئولان باید در راه زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و تداوم راه شهدا از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکنیم.

وی با بیان اینکه یکی از بهترین راه های ارج نهادن به شهدا و خانواده های معظم آنها، ایجاد فضا و شرایط رضاتمندی مردم کشور از نظام جمهوری اسلامی است، تشریح کرد: امروز اگر مسئولان ما مشکلات اقتصادی مردم را حل کنند، تکریم شهدا را به جا آورده اند، اگر معیشت افراد را به سطح خوبی برسانند تکریم شهدا را کرده اند، اگر معظلات فرهنگی، فقر و فساد از بین ببرند نیز تکریم شهدا را انجام داده اند.

انتهای پیام/