مجید مسروری در گفت و گو با خبرنگار صبح توس، از توزیع اقلام تنظیم بازار طی چند ماه گذشته در سطح شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این مقدار شامل ۶۲ تن برنج، ۱۰ تن تخم مرغ، ۷۱ تن شکر، ۱۵ تن مرغ گرم و 7 تن گوشت منجمد است و مقداری نیز در حال توزیع می باشد.

وی همچنین از پیش بینی 25 تن میوه تنظیم بازار ایام نوروز در شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: 10 تن سیب و 15 تن پرتقال با کیفیت خوب و قیمت مصوب جهت تنظیم بازار در ایام پایانی سال در شهرستان خلیل آباد توزیع خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خلیل آباد با تاکید بر اینکه اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی و همچنین بازاریان نیز همکاری لازم را با اداره صنعت، معدن و تجارت در توزیع اقلام تنظیم بازار داشته اند، تصریح کرد: گشت های مشترک با همکاری برخی از ادارات پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه اصنافی که به دنبال سود جویی باشند به تعزیرات معرفی خواهند شد، اذعان کرد: تیم های بازرسی اداره صنعت و معدن در ایام نوروز به صورت 24 ساعته فعال خواهند بود.

مسروری همچنین در پایان عنوان کرد: هیچگونه نگرانی از بابت تامین اقلام ضروری برای همشهریان در ایام پایانی سال 97 وجود نخواهد داشت وبا هرگونه گرانفروشی ،احتکاروعدم عرضه کالا به شدت برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/