به گزارش صبح توس؛ دیدار دوستانه سه جانبه تیم های شهید کاوه با حضور پیشکسوتان مشهد و تیم شهید هادی با حضور پیشکسوتان سرخابی و شهید بروجردی با حضور پیشکسوتان تیم ملی روز گذشته در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شد.

در این مسابقات که در سه بخش ۳۰ دقیقه ای برگزار شد در بخش اول پیشکسوتان سرخابی مقابل پیشکسوتان مشهد با گل دقیقه ۲۴ جوادکاظمیان به پیروزی رسید. در ادامه پیکسوتان مشهد با یک گل زده و دریافت دو گل مقابل پیشکسوتان تیم ملی رقابت را واگذار کرد. 

در مسابقه نهایی پیشکسوتان سرخابی  و پیشکسوتان تیم ملی با نتیجه مساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند. با این نتیجه تیم پیشکسوتان تیم ملی اول شد. تیم پیشکسوتان سرخ آبی به مقام دوم رسید و تیم پیشکسوتان مشهد هم بر سکوی سوم ایستاد.

شایان ذکر است در میان دو نیمه بازی با حضور جمعی از مسئولین ورزشی، کشوری و لشگری از جمله سردار فضلی، سردار قاسمی و دکتر شیران نماینده محترم مردم مشهد و کلات در مجلس، از  جمعی از فرزندان شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم تجلیل به عمل آمد. تجلیل‌شدگان خانواده شهید هادی، خانواده شهید کاوه، خانواده شهیدبروجردی، خانواده شهید برونسی و ۱۵۰ نفر از یادگاران شهدای مدافع حرم بوردند. همچنین در پایان این مسابقه به تمامی بازیکنان لوح یادبود مسابقه و مدال اهدا گردید.

گفتنی است، این دیدارها به همت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تدارک دیده شده بود.

انتهای پیام/