حسین مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس با اشاره به استعفای اینستاگرامی ظریف اظهار داشت: وزیر امور خارجه تنها به دلیل عدم هماهنگی در دولت، مدیریت ضعیف و تصمیم گیران مختلف استعفا داده است.

وی ادامه داد: متأسفانه باندبازی‌ها در دولت سبب شده از سویی آقایان نوبخت، واعظی و جهانگیری تصمیماتی در خصوص منافع خود بگیرند که سبب عدم هماهنگی در دولت شده‌اند.

روحانی تصمیم گیرنده نهایی در دولت نیست
مقصودی همچنین با اشاره به اینکه این‌گونه رفتار و استعفاها یکی پس از دیگری جز هزینه تراشیدن برای نظام و ملت چیزی در پی ندارد ادامه داد: متاسفانه روحانی تصمیم گیر نهایی در دولت نیست و باید به رأس تصمیم‌گیری برگردد و مسئولیت تصمیم‌ها را بر عهده بگیرد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متأسفانه امروز دولت با مشکلات مختلفی روبرو است، ادامه داد: با این شرایط به وجود آمده، وزرای صنعت، کشاورزی و دیگر ویزیران نیز باید استعفا دهند اما این در حالی است که مسئولان باید بایستند و پاسخگوی شرایط موجود باشند.

نوبخت باید به علت شرایط موجود کشور مورد محاکمه قرار گیرد
وی همچنین با بیان اینکه نوبخت یکی از اصلی‌ترین مقصران وضع موجود است، تأکید کرد :وی باید به علت شرایط موجود کشور مورد محاکمه قرار گیرد.

مقصودی همچنین در ادامه تصریح کرد: حالا که کاخ آرزوهای برجام تخریب‌شده مسئولان و مسببان آن باید پاسخگوی فاجعه‌ای باشند که ایجاد کرده‌اند و نباید از این موضوع فرار کنند.

انتهای پیام/