به گزارش صبح توس؛ علی امیدبخش صبح امروز در نشست اصحاب رسانه با بیان اینکه  ظرف یک ماه اخیر پرونده 100 واحد صنفی متخلف به سازمان تعزیرات ارجاع شده است اظهار داشت: پرونده این واحدها پس از بازرسی‌های انجام‌شده در سطح این شهر به دلیل عرضه خارج از شبکه، گران‌فروشی و اعلام نکردن موجودی کالا به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

 امیدبخش با اعلام این آمار که در  طی این مدت هزار و 475 مورد بازرسی از واحدهای صنفی سبزوار صورت گرفت که منجر به تشکیل پرونده قضایی برای 100 واحد صنفی شد ادامه داد: ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل‌شده واحدهای صنفی سبزوار که به تعزیرات ارسال‌شده 16 میلیارد و720 میلیون و 269 هزار ریال است.

وی به قرار گرفتن در آستانه سال جدید و آغاز خریدهای عیدانه مردم اشاره کرد و افزود: با توجه به ماه پایانی سال و افزایش خرید شهروندان بازرسی از واحدهای صنفی افزایش‌یافته و به‌طورجدی با متخلفان در این زمینه برخورد می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار افزود: سامانه 124 آماده دریافت شکایات و گزارش‌های مردمی در خصوص عرضه کالا و خدمات است و خوشبختانه مأموران حاضر پس از دریافت گزارش‌های مردمی در اسرع وقت در محل حاضرشده و به پیگیری خواهند پرداخت.

انتهای پیام/