محمد بابایی صبح امروز در حاشیه انجام رقابت‌های فوتبال قهرمانی زیر 17 سال لیگ مناطق کشور در تربت‌حیدریه در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: این بدان خاطر است که علاقه‌مندان به حضور در لیگ‌های حرفه‌ای در چنین فضاهایی تمام آنچه از حیث دانش، بنیه و تجربه فنی دارند، در معرض قضاوت و ارزیابی قرار می‌دهند.

وی با بیان اینکه از این حیث کارشناسانی هم که از سوی فدراسیون فوتبال برای استعدادیابی برگزیده‌شده‌اند، غالباً بهترین را انتخاب می‌کنند، گفت: از سوی دیگر وضعیت فنی و میزان استاندارد بودن زمین‌بازی هم می‌تواند کمک خوبی در به منصه ظهور رساندن استعدادهای ورزشی باشد و چمن ورزشگاه آزادی تربت‌حیدریه از این حیث دارا بودن معیارهای استاندارد، در سطح استان بی‌نظیر است.

رقابت‌های فوتبال قهرمانی لیگ زیر 17 سال منطقه 6 کشور از 27 بهمن با حضور پنج تیم شریعت تربت‌حیدریه، عالی حرفه‌ای مشهد، مس کرمان، پیروزی ساری و رایحه سمنان آغازشده بود که در پایان این مسابقات تیم‌های پیروزی ساری و عالی حرفه‌ای مشهد به مرحله بعد رقابت‌ها صعود کردند.

ورزشگاه پنج‌هزارنفری تربت‌حیدریه دی‌ماه امسال با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح و این نخستین میزبانی کشوری این ورزشگاه 11 هکتاری است.

انتهای پیام/