به گزارش صبح توس؛ مریم یوسفی صبح امروز در آیین آغاز دوره بازآموزی طرح نوروزی 98 و مسابقات امداد و نجات منطقه 3 خراسان رضوی افزود: البته تعداد جمعیت امدادگران استان بیش از این میزان است که چون هنوز دوره‌های رتبه‌بندی را طی نکرده‌اند، در این آمار وجود ندارند.

 


وی دوره‌های بازآموزی را در طول سال سه دوره شامل تابستانه، زمستانه و نوروزی عنوان کرد و گفت: 2 دوره نخست در شهرستان‌ها برگزار می‌شود، ولی با توجه به افزایش سفرهای نوروزی به این استان، برگزاری دوره‌های بازآموزی نوروزی برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و لذا به‌صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود.


به گفته یوسفی بر این اساس استان را به چهار منطقه تقسیم کردیم تا در این دوره‌های بازآموزی افراد بیشتری شرکت داشته باشند که شامل: قوچان، تایباد، نیشابور و تربت‌حیدریه است که هرکدام از این شهرستان‌ها، شهرستان‌های هم‌جوار خود را پوشش دهند.

 


دوره بازآموزی طرح نوروزی 98 و مسابقات امداد و نجات منطقه 3 خراسان رضوی با حضور 120نفر از شهرستان‌های گناباد، مه‌ولات، بجستان، بردسکن، کاشمر، تربت جام، خواف، رشتخوار، فریمان و تربت‌حیدریه روز چهارشنبه به میزبانی تربت‌حیدریه آغاز و چهار روز ادامه دارد.

 

انتهای پیام/