به گزارش صبح توس؛ سرهنگ پاسدار امین‌الله مظلوم شب گذشته در مراسم یادبود 27 شهید حادثه تروریستی زاهدان در جمع بسیجیان اظهار کرد: این حادثه تروریستی با همدستی استکبار و ایادی سرسپرده آن‌ها و برخی دولت‌های مرتجع منطقه رخ داد و دشمن بداند که اقدام کور تروریستی آن‌ها بی‌پاسخ نمی‌ماند.
وی با اشاره به شکست دشمن در ایجاد یأس و ناامیدی در بین مردم، تصریح کرد: ملت ایران با همه وجود مقابل دشمنان ایستاده است.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبزوار با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی و گرانی‌ها افزود: ملت ایران هدف خود را انتخاب کردند و در مدت 40 سال ثابت کرد که فریب ترفند دشمن را نمی‌خورد


سرهنگ پاسدار امین‌الله مظلوم افزود: دشمن با جنگ روانی رسانه‌ای در پی نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب در میان نسل جوان است.
تاکتیک دشمن استفاده از القائات رسانه‌ای است چنانکه یک دروغ بزرگ را در فضای مجازی و حقیقی تکرار می‌کنند تا به ذهن شنونده القا شود آن موضوع درست است.
وی گفت: تاکتیک دیگر دشمن تعمیم یک مشکل کوچک به‌کل کشور است. برای نمونه یک مورد فساد را فساد سیستمی جلوه می‌دهند و از آن برای تحریک مردم سوءاستفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی را متهم می‌کنند که به گروه‌های مردمی نهضت‌های اسلامی کمک می‌کند درحالی‌که ارتش وابسته در زمان شاه در کشورهای مختلف علیه ملت‌های مظلوم بکار گرفته می‌شد. شاه پس از عمری نوکری برای آمریکا زمان مرگش متوجه شد آن کشور قابل‌اعتماد نیست، حال برخی مدعی ارتباط با غرب برای رفع مشکلات کشور هستند که باید درس بگیرند.
او گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی استقلال سیاسی به‌طور کامل در ایران محقق شده و امروز هیچ کشوری توان دخالت در امور جمهوری اسلامی را ندارد و ایران معادلات منطقه را رقم می‌زند.


وی همچنین با اشاره به‌دروغ تکرار شده دشمن که دین بین جوانان کمرنگ شده ادامه داد: جوانان بدانند قبل انقلاب دعوت به فحشا و فساد علنی بود اما امروز مراسم پرشور اعتکاف و شهدای مدافع حرم راداریم. همچنین به برکت انقلاب اسلامی پیشرفته‌ترین تجهیزات نظامی حاصل‌شده و موشک‌های نقطه زن، پهپادها و قدرت دفاعی ایران خواب راحت را از چشمان دشمنان ربوده است.

انتهای پیام