به گزارش صبح توس؛ ژاله فرامرزیان صبح امروز در مراسم افتتاحیه خانه ووشو خراسان رضوی اظهار کرد: امیدوارم این فضا و تمام زیرساخت‌هایی که توسط وزارت ورزش و جوانان و سایر دستگاه‌ها ساخته می‌شود بتواند نیاز اصلی نوجوانان، جوانان و مردم شریف این مرز و بوم را فراهم کند.

معاون توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزشکاران ووشوکار در بازی‌های آسیایی جاکارتا تلاش زیادی کردند، افزود: ایران یکی از اصلی‌ترین مدعیان این رشته در دنیا است ، در سازه مدیریتی و در نوع ورزش و اقداماتی که در این زمینه انجام می‌شود امیدوارم با ورود این رشته به المپیک بتواند مدال‌آوری قابل توجهی برای ما داشته باشد.

وی تصریح کرد:از اداره کل ورزش و جوانان و عواملی که تلاش کردند این فضا در بهترین شکل ممکن در اختیار ووشوکاران خراسان رضوی قرار بگیرد تشکر می‌کنم، امیدوارم در فرصت باقیمانده ای که برای خدمت به مردم داریم بتوانیم خدمات شایسته ای ارائه دهیم.

فرامرزیان با تاکید بر این موضوع که مردم ایران شایسته بهترین خدمات هستند، خاطرنشان کرد: ورزشکاران خراسان رضوی در کشور سرآمد هستند تلاش داریم فضاهای بیشتری را در اختیار ورزشکاران شایسته این استان قرار دهیم.

معاون توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: انتظاری که از ورزشکاران داریم این است که خانه‌های ورزشی را مانند خانه خود بدانند و از این فضاها درست استفاده کنند تا امکان ساخت امکانات بیشتری فراهم شود چرا که منابع کشور در حال حاضر محدود است.

انتهای پیام/