به گزارش صبح توس؛  حجت الاسلام فرازی نیا صبح امروز در مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه اظهار کرد: موج اسلام گرایی در جهان از نظام و انقلاب اسلامی ایران آغاز شده و انقلاب چهل ساله ایران سرچشمه تشکیل نقطه حیات تمدن نوین اسلامی در جهان شده است.

وی تصریح کرد: گواه این ادعا دیدار چهل روز گذشته رهبر مسلمانان جهان با تولیت استان قدس رضوی در مشهد است که اذعان داشت امروز ۱۰۰ میلیون مسلمان در آمریکا گوش به فرمان رهبری هستند.

فرازی نیا با بیان اینکه به عقیده تمامی نظریه پردازان غرب و امریکا انقلاب اسلامی تحول شگرفی در جهان ایجاده کرده، افزود: بر همین اساس دشمنان انقلاب هیچگاه دست از توطئه علیه نظام برنخواهند داشت و با ترفندهای مختلف سعی در انحراف و سرنگونی نظام اسلامی دارند.

وی توطئه نخست دشمن را اسلام هراسی در جهان عنوان کرد و بیان داشت: از این رو با بوجود اوردن گروههای تکفیری داعش و القاعده و تکفیری ها موج اسلام هراسی در دنیا به راه انداخته اما با توجه به اینکه نور الهی خاموش شدنی نیست موج بیداری اسلامی و اسلام خواهی در جهان به راه افتاده و اگر نبود خیانت و سستی برخی سرکرده های عرب منطقه در بیداری اسلامی و در یک پیچ حساس، تحقق تمدن نوین اسلامی زودتر زمینه سازی می شد.

رییس دفتر تولیت آستان قدس رضوی گفت: دومین توطئه ای که دشمن بر ان تکیه کرده ایران هراسی در منطقه است و قصد دارد با ترساندن کشورهای منطقه از ایران، علیه جمهوری اسلامی ائتلاف ضد ایرانی به راه بیندازد اما در چهل سال گذشته ملت و کشور ایران تنها حامی و مدافع ملتهای مظلوم متطقه بوده است.

وی توطئه سوم آنها را مبارزه با ولایت فقیه و مرجعیت شیعه در داخل کشور عنوان کرد و افرود: دشمن می داند از کجا اسیب خورده است لذا سعی می کند مبارزه با ولایت فقیه و مرجعیت شیعه را با سه ترفند حذف ولی فقیه و نظام اسلامی، محاصره فرهنگی، سیاسی و اقتصادی و همچنین ترویج تفکر سکولار پرداختن به مباحثی همچون حجاب توطئه خود را عملیاتی کند‌.

رییس دفتر تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد: در این راستا مردم و مسوولان وظایف مهمی دارند تا انقلاب اسلامی به سر متزل مقصود و قله سعادت برسد.

فرازی نیا وظیفه مردم را حفظ بصیرت انقلابی، وحدت و همدلی با هر تفکر و سلیقه سیاسی و حضور در صحنه های نظام دانست و از مدیریت جهادی و شبانه روزی و پرهیز از اشرافی گری و تجمل گرایی و همچنین پیروی محض از دستورات ولی فقیه جامعه بعنوان مهمترین رسالت مسوولان نام برد.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن مردم تربت حیدریه صبح امروز با حضور بیش از ۵۰ هزار نفری مردم این دیار از محل میدان مرکزی تا میدان بسیج برگزار شد.

انتهای پیام/