به گزارش صبح توس؛ امشب ساعت 21 در جشن تولد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی همانند گذشته مردم خراسان رضوی سنگتمام گذاشتند و نشان دادند که علی رغم تمام مشکلات پشتیبان انقلاب و رهبری هستند.

این جشن با جشن های سال گذشته یک تفاوت محسوس داشت و مردم علاوه بر برپایی جشن در فضای حقیقی، با انتشار توئیت، عکس و فیلم کوتاه از حال و هوای خود در فضای مجازی نوشتند و انزجارشان را از استکبار جهانی و مهره های دشمن در داخل و خارج از کشور نشان دادند.

حسین حقی یکی از فعالان دانشجویی مشهد نیز در حساب توئیتر خود نوشت: نوای الله اکبر یعنی از مستکبران بیزاری می جوییم و پناه مان خداوند مستضعفان است.

 

کاربری دیگر نوشت: از ترامپ تا نتانیاهو از رضا پهلوی تا مریم رجوی از بی بی سی تا العربیه از داعش تا منافقین از نفوذی های داخلی تا خبرنگاران نفوذی! تمام تلاشتان را کردید تا ایران چهل سالگی انقلابش را نبیند.. انقلاب چهل ساله شد. الله اکبر یعنی: تمام قدرت های مادی دنیا جمع شدند اما شکست خوردند!

یکی از کاربران فضای مجازی در توئیتر خود نوشت: امشب نوای الله اکبر را پر شکوه تر ا قبل سر دادیم تا کدخدا بداند، ما تا آخرین قطره خون خود پای انقلاب ایستاده ایم.

کاربری دیگر به نام سید احمد نیز نوشت: امشب بانگ الله اکبر همه جا رو فرا می گیره و فردا هم چه سالگی انقلاب رو جشن می گیریم. دیگه از این بهتر نمیشه حق چهل بهار رو ادا کرد.

 

میما با انتشار عکسی نوشت: الله اکبر خانوادگیش می چسبه

کاربری دیگر با انتشار فیلم کوتاهی از برگزاری جشن تولد انقلاب اسلامی در مسجد محل خود، حال و هوا و خوشحالی مردم را با دیگران به اشتراک گذاشت.

 

انتهای پیام/