به گزارش صبح توس؛ یادواره شهدای روستای ارغا از توابع شهرستان خلیل آباد شب گذشته همزمان با شهادت حضرت زهرا (س) و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آستان مقدس امام زاده سید قاسم (ع) این روستا با حضور پرشور مردم این روستا، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام نصیری در این مراسم با بیان اینکه به لطف رشادت های مدافعان حرم، امروز بدون هیچ مانعی، نیروهای ایرانی می توانند تا مرز اسرائیل پیش بروند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران مثل یک خار در گلوی دشمنان است و این تحریم ها و فشارهای ظالمانه، بی بهانه نیست.

وی با بیان اینکه امروز جبهه های مقاومت به مرزهای اسرائیل رسیده است، خاطرنشان کرد: طولانی ترین جنگ اسرائیل با غزه به لطیف مقاومت از 52 روز به 48 ساعت رسیده است و حتی بعد از این جنگ 48 ساعته وزیر جنگ اسرائیل تا مرز برکناری پیش می رود.

این کارشناس مسائل مذهبی با تاکید بر اینکه تمام اینها نشان از شکست اسرائیل و استکبار جهانی در مقابل جبهه مقاومت است، تصریح کرد: عزت جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهیدان انقلاب، دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان وطن است.

در پایان این مراسم از خانواده های شهدای روستای ارغا با اهداء لوح تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/