به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام مهدی طائب شب گذشته در ویژه‌برنامه دهه مبارک فجر در جمع مردم سبزوار اظهار کرد: مهم‌ترین روش جلوگیری از نفاق و اختلاف شناخت کامل و دقیق ابعاد زندگی امام خمینی (ره) است که باید از شیوه زندگی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی درس بگیریم.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین دلایل شکست یاران حضرت علی (ع) در جنگ صفین بی‌بصیرتی بود بنابراین باید از این موضوع درس و عبرت بگیریم.

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار انقلاب اسلامی را مقدمه سازی برای ظهور امام زمان (عج) دانست و ادامه داد: بسترهای ظهور امام زمان (عج) باید فراهم شود تا آن امام بزرگوار ظهور کنند.

طائب بیان کرد: امن کردن منطقه و جهان برای ظهور امام زمان (عج) ضروری است و درگذشته دشمنان به دنبال شهادت رساندن امام زمان (عج) بوده‌اند.

وی با بیان اینکه در اسلام شمشیر برای دفاع است و اگر هیچ‌گونه هجوم و حمله‌ای نباشد، شمشیر دیگر کاربردی ندارد، تأکید کرد: امام زمان (عج) زمانی ظهور می‌کند که تمامی سلاح‌های علیه او از بکار بیفتد و با تلاش مسلمانان جهان باید این موضوع محقق شود.

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار افزود: خط قرمز دنیا سؤال از رژیم صهیونیستی است و متأسفانه هر غلطی که علیه مسلمانان انجام دهد، مصون است و به برکت انقلاب اسلامی تاکنون رژیم صهیونیستی به اهداف خود در جهان نرسیده است.

طائب بیان کرد: قدرت ایران اسلامی به برکت انقلاب و مدافعان حرم، سلاح‌های دشمن و رژیم صهیونیستی را از کار انداخته است.

وی تأکید کرد: برای رسیدن به شرایط ظهور امام زمان (عج) باید رژیم صهیونیستی از بین برود و همچنین ارتباط میان عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی برای اسلام خطرناک است.

فرمانده  قرارگاه راهبردی عمار با اشاره به اهداف کشورهای غربی طی 40 سال اخیر برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی، گفت: رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی‌های خود اطلاعاتی را به جهانیان لو می‌دهد که با کلی هزینه و سرمایه‌گذاری نمی‌توان به دست آورد.

طائب افزود: بر اساس گفته‌های رئیس‌جمهور آمریکا، ایران اسلامی می‌توانست در کمتر از 12 دقیقه خاورمیانه را بگیرد و از زمانی که ایران در شرایط تحریم قرارگرفته، درگیر کف خیابان‌ها شده است.

وی تصریح کرد: مقصود ترامپ از خاورمیانه رژیم صهیونیستی است چراکه از ایران اسلامی با رژیم صهیونیستی درگیر شود، در کمتر از 10 دقیقه می‌توانیم رژیم صهیونیستی را بگیریم.

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار با بیان اینکه ترامپ رژیم صهیونیستی را به خاورمیانه تشبیه می‌کند، افزود: همچنین ترامپ در سخنرانی‌های خود اعلام کرده که از ایران بازی‌خورده و با برجام به دنبال تغییر رفتار ایران در سطح بوده است.

طائب در خصوص خروج آمریکا از برجام، بیان کرد: مقام معظم رهبری چندین بار به مسئولان ما اعلام کرده بود که به غرب اعتمادی ندارم ولی متأسفانه مذاکره‌کنندگان به فرمایشات رهبری توجهی نکردند و اکنون مذاکره‌کنندگان ما نتیجه فرمایشات رهبری رسیده‌اند که دیر است.

انتهای پیام/