به گزارش صبح توس؛ خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع نمازگزاران نماز جمعه شهرستان رشتخوار ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: اگر امروز عصبانیت استکبار معاندین و مخالفین نظام را شاهد هستیم، این به خاطر قطع منافع استکبار و جاری و ساری شدن شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی در ادامه با اشاره به علت تحریم های 40 ساله، آمریکا علیه کشور، افزود: علت تمام تحریم های 40 ساله توسط آمریکا و همپیمانانش این بوده که انقلاب شکوهمند اسلامی، همواره آمریکا و قدرتمندان دنیا را مورد تحقیر قرار دارد.

 

عرب با تاکید بر اینکه امروز رمز پیروزی انقلاب اسلامی تنها وحدت است، افزود: وحدت تنها رمز پیروزی در کشور است، امروز باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم، چرا که در این شرایط سخت اقتصادی دشمن تمام تلاش خود را گذاشته تا ما را از نظام و انقلاب ناامید کند، اما مردم با هوشیاری و بصیرت و با وجود جنگ و تحریم های اقتصادی دست بردار از انقلاب خود نیستند.

 

وی با دعوت از مردم جهت حضور حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، گفت: امسال با حضور پرشور خود همزمان و همراه با مردم سرتاسر ایران، اعلام خواهیم کرد دست بردار از انقلاب نظام و رهبری نخواهیم بود.

 

وی با اشاره به دستاوردهای چهل ساله انقلاب در سطح شهرستان رشتخوار، افزود: مردم شهرستان رشتخوار امروز در بحث آب شرب به صورت ۱۰۰ درصدی از این نعمت به برکت انقلاب بهره مند هستند، بهرمندی ۹۵ درصدی مردم از گاز و همچنین نعمت برق، بهرمندی از چندین مرکز بهداشتی درمانی و همچنین بیمارستان در حوزه بهداشت و درمان، ۱۷۵ مدرسه تازه ساز و تعلیم و تربیت ۱۳ هزار دانش آموز، تنها گوشه ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی در طی چهل سال از انقلاب شکوهمند اسلامی در شهرستان رشتخوار بوده است.

انتهای پیام/