به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری، ظهر امروز در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه خلیل آباد اظهار داشت: دشمن با تشدید فشارهای اقتصادی به دنبال نا امید کردن مردم ایران از انقلاب است.

وی با بیان اینکه مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن انسجام و اتحاد و حمایت خود از انقلاب را نشان خواهند داد، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی با ایمان به خداوند، خداباوری، خود باوری و به پشتوانه مردم با اقتدار ایستاده است.

فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه بیش از 129 برنامه فرهنگی، عمرانی و بصیرتی همزمان با دهه فجر در سطح شهرستان اجرا شد، تصریح کرد: ارتباط مردم و مسئولان یکی از برنامه های خوبی بود که در ایام دهه فجر اجرا شد.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: بیش از 50 پروژه در ایام دهه فجر خلیل آباد با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان با حضور مردم و مسئولان به بهره برداری رسید.

شاکری با اشاره به اینکه نقش مردم در پیشبرد انقلاب نیز حائز اهمیت است، عنوان کرد: امروز بستر سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران در شهرستان خلیل آباد فراهم است و از جوانان علاقمند به توسعه و آبادانی شهرستان که دارای طرح و ایده هستند دعوت به سرمایه گذاری می کنیم مطمئنا دولت از این جوانان حمایت می کند.

وی با بیان اینکه تاریخچه و دستاوردهای چهل ساله انقلاب در شهرستان خلیل آباد باید تبیین شود، تشریح کرد: حفظ دستاوردهای انقلاب که با خون بیش هزاران شهید حاصل شده، بسیار حائز اهمیت است.

این مقام مسئول در پایان ضمن دعوت از مردم شهرستان خلیل آباد برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن، خاطرنشان کرد: حضوری مردم در این راهپیمایی باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان خواهد شد.

انتهای پیام/