به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام حسن جهانشیری خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی بن ابیطالب شهر رشتخوار با تسلیت شهادت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک پیشاپیش چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: انقلاب اسلامی ایران یک موهبت الهی است که برکات بزرگی برای تمام مسلمانان در سرتاسر جهان در بر داشته است.

 

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه با تاکید بر حضور پررنگ و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: مردم ما با حضور پررنگ و پرشور خود در یوم الله ۲۲ بهمن به وظیفه خود بار دیگر عمل خواهند کرد.

 

وی در ادامه همین مطلب با تأکید بر اینکه امروز دشمن به دنبال ناامید کردن مردم از این انقلاب است، افزود: دشمن همواره در تلاش برای ناامید کردن مردم از نظام انقلاب و رهبری است، ناکام ماندن دشمن در صحنه های مختلف باعث شده است که دشمن امروز اتاق فکر های جدیدی تشکیل دهد، اما همواره حضور پرشور مردم در صحنه های مختلف خواب های پریشان دشمن را با شکست مواجه کرده است.

 

امام جمعه رشتخوار با اشاره به اینکه دشمن در اتاق فکر خود تنها به دنبال تحریم ایران نیست، اظهار داشت: دشمن برای جلوگیری از پیشرفت انقلاب اسلامی و تنها در راستای رسیدن به منافع خود، به دنبال جنگ اقتصادی و تحریم است، که با استفاده از این رویکرد با تحریم و فشار اقتصادی مردم را ناامید کند، اما این ترفند با هوشیاری و بصیرت مردم هیچگاه باعث فاصله مردم با انقلاب و نظام نخواهد شد.

 

حجت الاسلام جهانشیری با تاکید بر تلاش بیشتر مسئولین، در جهت رفع مشکلات مردم، یادآور شد: حضور مردم در تمامی صحنه ها باعث دلگرمی مسئولین بوده و خواهد بود، مسئولین نیز باید تلاش بیشتری کنند برای این مردم که هر جا و هر زمان که اعلام نیاز است در صحنه حاضر شدند و پشت سر رهبری و ولایت حرکت کردند.

 

وی با تأکید بر اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن و انقلاب شکوهمند اسلامی تجلی مردم سالاری دینی و تجلی وحدت ۴۰ ساله مردم ایران است، گفت: در آغاز باشکوه دهه پنجم انقلاب اسلامی قرار داریم، انقلاب امروز به تکامل رسیده و نقصی در انقلاب نیست، مهم است که در دهه پنجم شروع با حضور باشکوه مردم باشد قطعاً این دشمن را ناامید خواهد کرد.