به گزارش صبح توس؛ وقتی پای درد دل مردم مینشینی، حرف هایی که با وجود سختی های تحریم و مشکلات اقتصاد میشنوی چیزی جز امید به آینده در حرفشان نخواهی شنید، تفکری که برای شکست دشمن لازمه راه ماست، امروز مردم با تمام توان در تمام عرصه ها همراه و هم قدم با انقلابند، مردم رشتخوار نیز در آستانه چهل سالگی انقلاب برای خلق حماسه ای بزرگ آماده تر از سالهای قبل در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می‌کنند.
 

امروز توانمندی کشور در هر عرصه ای قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست
محمد دلارامیان از دهستان باسفر شهرستان رشتخوار در رابطه با پیشرفت های چهل ساله انقلاب در سطح شهرستان رشتخوار گفت: امروز توانمندی کشور در هر عرصه ای قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست، شهرستان رشتخوار و به طبع بخش ها و روستاهای این شهرستان امروز در بیشتر حوزه ها به پیشرفت های خوبی رسیده است، که برخورداری از نعمت آب، برق و طی چند سال گذشته بهره مندی از نعمت گاز مهمترین آن بوده است.

وی در ادامه با توجه به اینکه مردم در چند سال گذشته خصوصا در فصل زمستان با مشکلات زیادی رو به رو بودند، گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی دیگر از صف های طولانی نفت و مشکلات تهیه سوخت لازم برای گرمایش و پخت و پز در دهستان باسفر شهرستان رشتخوار دیگر خبری نیست.

وی همچنین به رفع مشکل آب شرب دهستان باسفر اشاره کرد و افزود: با تلاش های صورت گرفته مشکل آب شرب مورد نیاز مردم در دهستان باسفر امروز حل شده و مردم از آب شرب سالم بهره مند هستند.
 

امنیت ایران را هیچ کشوری ندارد

مسلم شجاع از دیگر ساکنین شهرستان رشتخوار با تاکید بر اینکه مردم امروز قدر امنیتی که به برکت انقلاب امروز در کشور حاکم است را می‌دانند افزود: در گذشته در همین منطقه مردم برای بیرون آمدن در شب از منازل با ترس از قاچاقچیان افغان مواجه بودند، که به برکت نظام، انقلاب و نیروهای نظامی این مشکل در کل از منطقه ریشه کن و نابود شد.

وی همجنین به دستاوردهای ملی و شهرستانی در دوران انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: امروز مردم به خوبی می‌دانند کشور جمهوری اسلامی ایران در هر حوزه و هر رده ای حرف برای گفتن دارد، و این پیشرفت ها و سربلندی های کسب شده به برکت انقلاب و چهل سال تلاش مردم، مسئولین انقلابی در کشور به وقوع پیوسته است.

کمبودها را با تبدیل فرصت ها به نتیجه جبران میکنیم
علی مختاری از ورزشکاران و دیگر اهالی و ساکنین شهرستان رشتخوار نیز در رابطه با وضعیت ورزش و پیشرفت های در این حوزه گفت: درست است ما کمبودهای در شهرستان های کوچک همچون رشتخوار در حوزه های ورزشی داریم اما یک شهرستان کوچ مثل رشتخوار امروز در بحث بهرهمندی از سالن های ورزشی، استادیوم چمن و ... در حد خود به اکتفا و ورزشکاران را از نعمت مکانی برای ورزش بهره مندکرده است.

همت بیشتر مسئولین شهرستان مشکل جاده مرگ را حل می‌کندسید علی طالب از دیگر شهروندان و ساکنین شهرستان رشتخوار ضمن تیریک پیشاپیش دهه مبارک فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به مشکلات جاده و مسیر اصلی تردد مردم این شهرستان گفت: امروز مهمترین دغدغه و درخواست مردم رفع مشکل مسیر کم عرض و پرتردد تربت حیدریه، رشتخوار به خواف است، که انشالله به زودی با تلاش مسئولین این مشکل اساسی مردم نیز برطرف شود.

زنگ پیشرفت صنعتی شدن رشتخوار چند سالی است به گوش می‌رسد

مجید ملایی دیگر ساکن و شهروند شهرستان رشتخوار در رابطه با آغاز زنگ پیشرفت  صنعتی شدن شهرستان رشتخوار گفت: شهرستان رشتخوار هم اکنون از تعدادی کارخانه تولیدی و اشتغال زایی بهرمند شده است که این موضوع با توجه به مراحل آخر با اجرایی شدن و آغاز یه کار کارخانه و مجوعه های فولادی این شهرستان بسیار پررنگ تر خود را نشان خواهد داد، و این پیشرفت ها و نتایج چیزی جز دستاوردهای انقلاب نبوده است.
 

رشتخوار محکوم به پیشرفت است

خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار در ادامه در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تبریک پیشاپیش چهلمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پیشرفت های قبل از انقلاب هرگز قابل قیاس با 40 سال پیشرفت حاصل شده امروز کشور نیست، امروز کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران در بیشتر حوزه ها حرف اول را در جهان می‌زند.
 

وی با اشاره به اینکه شهرستان رشتخوار امروز در حال تبدیل شدن به یک شهرستان صنعتی، است، افزود: پیشرفت کارخانه های فولادی که به زودی به بهره برداری خواهد رسید و همچنین فعالیت کارگاه های تولیدی در شهرک صنعتی رشتخوار، در کنار پیشرفت های کشاورزی، بهره مندی از آب، برق، گاز و .... به شکرانه انقلاب مردم این شهرستان را به در تمام حوزه ها بهرهند کرده است.

سرانه فضای ورزشی در رشتخوار 0/09 متر مربع است

مهدی پرتو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه شهرستان رشتخوار در حوزه بهره مندی از امکانات ورزشی در حد و اندازه های خوبی برخوردارند، و مردم در این شهرستان میانگین سرانه فضای ورزشی 0/09متر مربع است، گفت: تعداد اماکن ورزشی سرپوشیده در این شهرستان 5سالن ورزشی و تعداد زمینهای رو باز ورزشی که جوانان و ورزشکارن از آن استفاده می‍کنند 6 زمین ورزشی است، همچننی تعداد باشگاههای خصوصی 4 و تعداد ورزشکاران سازمان یافته(زن ومرد) 620 نفر است.

انتهای پیام/