به گزارش صبح توس؛ سردار غلامرضا احمدی پنج شنبه شب در یادواره ۱۱۰ شهید حوزه مقاومت بسیج ۳ ثارالله تربت حیدریه اظهار داشت: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی و حتی قبل از آن عنایات، دستگیری و امداد های خدا و اهل بیت عصمت و طهارت بارها برای این ملت و نظام تکرار شده که می توان به نمونه بارز آن در  ۸ سال جنگ تحمیلی، ترورها و فتنه ها اشاره کرد.

 

وی تصریح کرد: امام خمینی(ره) به ملت ایران هویت داد، ملتی که در دوران طاغوت هیچ اختیار و استقلالی از خود نداشت و اربابان آمریکایی و نفرات دوم و سوم سفارت ایالات متحده برای آنها تصمیم می گرفت! امروز به برکت انقلاب اسلامی ملتی عزیز و مستقل و سربلند در جهان است.

 

فرمانده سابق سپاه امام رضا علیه السلام گفت: انقلاب اسلامی ایران با هدایت های داعیانه امام و رهبری به ملت ایران عزت و عظمت بخشید و امروز در کشورهای منطقه و جهان اسلام ریشه دوانده است.

 

وی خاطر نشان کرد: نمونه بارز آن را می توان در سفر چراغ خاموش ترامپ رییس جمهور آمریکا که اخیرا برای چند ساعت به عراق سفر کرده جستجو کرد که با اینکه ۷ تریلون دلار هزینه کردند اما جایی در منطقه ندارند و باید بصورت مخفیانه رفت و امد کنند و همه اینها به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی است که اقتدار روز افزون را نصیب ملت ایران و جهان اسلام کرده است.

 

احمدی با بیان اینکه خودکفایی ایران در مسائل دفاعی و نظامی، پزشکی، نانو، هسته ای، و دیگر عرصه ها که مورد اعتراف دشمنان واقع شده حاصل اتکا به توانمندی داخلی است، افزود: امروز دقیق ترین موشک های دنیا توسط جمهوری اسلامی ایران تولید می شود آن هم با برد ۱۳۵۰ کیلومتر  و حتی بالاتر که نقطه زن شدند و برد ۷۵۰ کیلومتری ان را همگان در دیالزور مشاهده کردند، همه این عزت و افتخار مرهون طهرانی مقدم ها، حسن باقری ها و جوانان برومند و رشیدی است که مایه فخر انقلاب و اسلام هستند.

انتهای پیام/