به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری عصر امروز در نشست شورای اداری شهرستان خلیل آباد که با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب اسلامی با ایمان به خداوند، خداباوری، خود باوری و اتکاء به مردم با اقتدار ایستاده است، عنوان کرد: صبوری خانواده شهدا و تحمل رنج ها توسط مردم نیز به قله های افتخار رسیده است.

 

وی با تاکید بر اینکه از ابتدای انقلاب فعالیت های چشمگیری صورت گرفته است، تشریح کرد: زیرساخت های توسعه در شهرستان برای سرمایه گذاری فراهم است و بستر فعالیت های اقتصادی با همکاری مردم فراهم خواهد شد.

 

فرماندار خلیل آباد با اشاره به اینکه فعالیت ها و سیاست های استاندار خراسان رضوی نوید بخش آینده خوبی است، ابراز کرد: 50 پروژه با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسیده و تا پایان دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

 

حضور مردم در 22 بهمن از عوامل بقاء انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام علی ناهیدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، ایران را برای همیشه از وابستگی نجات داد و معادلات جهانی را برهم زد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران باعث عزت و اقتدار ایران شد.

 

وی با تاکید بر اینکه حصور در 22 بهمن حیاتی و یک فریضه است، خاطرنشان کرد: حضور در راهپیمایی 22 بهمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و شهدا و همچنین لبیک به پیام مقام عظمای ولایت است.

 

امام جمعه خلیل آباد با اشاره به اینکه راهپیمایی 22 بهمن نیز تاثیرات داخلی و خارجی دارد، تصریح کرد: مردم ایران با حضور در 22 بهمن اتحاد و انسجام خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.

 

وی با اینکه در سال جاری، بیشترین تبلیغات منفی علیه انقلاب اسلامی را نسبت به سال های گذشته شاهد بودیم، اذعان کرد: حضور مردم یکی از عوامل بقاء انقلاب اسلامی است.

 

ناهیدی همچنین تاکید کرد: انتقاد و سیاه نمایی به نفع هیچ کس نیست و همه باید مراقب صحبت ها و سخنان خود باشیم، شأن و جایگاه خود را بشناسیم و حریم ها را رعایت کنیم.

 

حفظ آرامش جامعه در این برهه از زمان، بسیار مهم است

بهروز بنیادی در این نشست با اشاره به ارزشهای انقلاب و ضرورت خدمت رسانی به مردم اظهار کرد: وظیفه مدیران در بحث خدمت رسانی به مردم عزیز بسیار سنگین است و مسئولین باید قدر این مسئولیت را بدانند.

 

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ گفت: در این برهه زمانی حساس، مهمترین مورد حفظ آرامش جامعه است.

انتهای پیام/