به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار صبح امروز در یادواره شهدای روستای صنوبر تربت حیدریه اظهار کرد: امروز اگر ادعا کنیم که در این چهل سال گذشته از عمر با برکت انقلاب اسلامی هرروز یک ایام‌الله داشتیم گزاف نگفتیم، چراکه از بدو پیروزی انقلاب تا به امروز نظام اسلامی دستخوش حوادث و رویدادهای مهم و گوناگون شده است.

 

وی تصریح کرد: آمریکا و ایادی مزدورش در این چهل سال با تمام امکانات و تجهیزات لجستیکی و اطلاعاتی و مالی و با ترفندهای مختلف تمام گزینه‌های روی میز خود را بکار بست تا در مسیر انقلاب و نظام خللی وارد کند اما به برکت ولی‌فقیه جامعه اسلامی و خون شهدا و حضور درصحنه مردم امروز شاهد جشن چهل‌سالگی انقلاب هستیم.

 

مدیرعامل سابق بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده، افزود: امروز به برکت خون شهدا و حضور درصحنه مردم مرزهای دفاعی و سیاسی کشور به دریای مدیترانه و فلسطین اشغالی رسیده است.

 

شریعتی تبار اضافه کرد: امروز گام‌های استوار سرلشکر سلیمانی در مرزهای فلسطین اشغالی بر روی شاهرگ صهیونیست‌ها قرارگرفته و دیری نیست که شاهد نابودی و محو کامل رژیم غاصب صهیونیستی باشیم.

 

امام‌جمعه سابق تربت‌حیدریه گفت: از بدو پیروزی انقلاب، استکبار جهانی در تلاش است با طرح مباحثی مبنی بر دوام 6 ماهه یا یک‌ساله انقلاب در سناریوهای ترور و جنگ تحمیلی و همچنین امروز نیز با طرح تابستان داغ و تحریم‌ها در سناریوی های نرم، استقلال این ملت را به چالش بکشانند، اما در 22 بهمن طراحان برانداز جمهوری اسلامی ایران بار دیگر تودهنی محکمی از ملت ایران خواهند خورد.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود امنیت و اقتدار امروز نظام اسلامی را مرهون شهدا دانست و بیان داشت: شهدا مردان مبارزه در میدان جنگ با دشمن از همه هستی خود گذشتند تا یک وجب از آب‌وخاک این سرزمین به دست اجانب نیفتد و به پیمانی که بسته بودند وفادار ماندند.

 

شریعتی تبار بیان کرد: امروز هم هستند عده‌ای از مسئولان کشور در سطح خرد و کلان که پست‌های کلیدی نظام را به دست گرفتند و در حق این ملت نامردی کردند و در برابر توطئه و لبخند دشمن کرنش نشان دادند و خدمت صادقانه را باقدرت طلبی، حب دنیا و اختلاس معاوضه کردند.

 

امام‌جمعه سابق تربت‌حیدریه گفت: انقلاب اسلامی به مسیر روشن خود ادامه می‌دهد و در این مسیر شاهد ریزش‌ها و رویش‌های خواهد بود تا پرچم اصلی را به دست صاحب اصلی انقلاب حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله برساند.

 

روستای صنوبر در 12 کیلومتری جنوب غربی تربت‌حیدریه 9 شهید و 24 جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 

انتهای پیام/