گزارش خبرنگار  صبح توس؛ صبح امروز همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یادواره شهدای هنرمند و شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس در شهرک گاز شهید مهاجر این شهرستان برگزار شد.

 

در این مراسم حسین غریب، سرپرست فرمانداری سرخس با تاسی از آیات قرآن و با تاکید بر اینکه شهدا زنده اند و در نزد خدای متعال روزی می خورند، اظهار کرد: باید طوری کار کنیم که در محضر شهدا شرمنده نباشیم و شهدا شفیع ما باشند.

 

سرپرست فرمانداری با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: علیرغم تمام گزافه گویی های دشمنان و برخی از خام فکران داخلی، جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

 

وی تصریح کرد: با پشتیبانی مردم و رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و تکیه بر ارزش ها و آرمان های انقلاب، سالیان بعد را خواهیم دید و این انقلاب را به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل می کنیم.

 

غریب بیان داشت: امروز ایران اسلامی به عنوان مستقل ترین کشور دنیا تناور و تنومند تر از گذشته است و مشکلات و فشارهای خارجی نمی تواند ما را از راهی که می رویم، خارج کند.

 

سرپرست فرمانداری سرخس با اشاره به پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال شهرستان سرخس خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال ۷۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۶۴ میلیارد تومان بهره برداری و تقدیم مردم این شهرستان می شود.