به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری، ظهر امروز در نشست هماهنگی مراسم 22 بهمن اظهار داشت: همه مرهون خون شهدا، جانبازان، ایثارگران و صبر و استقامت خانواده های شهدا و مردم هستیم.

وی همچنین ادامه داد: انقلاب اسلامی به آن استقلال طلبی خود دست پیدا کرده و بر همه مدیران، مسئولان و مردم فرض است که از دستاوردهای انقلاب حفظ و حراست کنند.

فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه 100 درصد روستاهای شهرستان از نعمت آب شرب و برق برخوردار هستند  و به زودی از نعمت 100 درصدی گاز برخوردار می شود و این به برکت انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: دستاورد های انقلاب باید برای همه اقشار جامعه بازگو شود.

وی با تاکید بر اینکه بهای سنگینی برای انقلاب اسلامی پرداخت شده که امروز در این جایگاه قرار داریم، تصریح کرد: در این وضعیت باید با پاسخگویی صحیح و تکریم ارباب رجوع، رضایتمندی بیشتری در مردم ایجاد کنیم.

شاکری همچنین اذعان کرد: با توجه به تجارب بسیار خوبی که در برگزاری ایام الله ها داریم باید برای باشکوه تر برگزار کردن جشن چهل سالگی انقلاب برنامه ریزی شود.

وی در پایان با تاکید بر حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، عنوان کرد: با حضور چشمگیر در راهپیمایی 22 بهمن ماه، بر اقتدار و عزت انقلاب می افزاید و با این حضور، خواب دشمن تعبیر نخواهد شد.

انتهای پیام/