مدیر مرکز نشر و دیجیتال انقلاب اسلامی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: در نخستین رویداد تخصصی فعالان سازمان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی ۱۵۰ تیم سه نفره از ۲۸ شهرستان در سه رشته تحلیل، تولید و انتشار محتوا با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

حسین شعبانی افزود: در این رقابتها که از ساعت ۶ صبح امروز آغاز شده تیم ها با موصوعات مختلف و رصدی که در شبکه های اجتماعی داشتند اقدام به تحلیل، تولید و انتشار محتوا کردند.

 

وی بیان کرد: در این رقابتها داوران در رشته های مختلف محصولات را داوری خواهند کرد و در کنار داوری مشاورانی نیز حضور دارند که به تقویت ایده ها و تولیدات کمک می کنند.

 

وی به اهداف این رویداد اشاره داشت و افزود: در این رویداد بسیج بصورت کلان توان تخصصی نیروهای خود را ارزیابی می کند و در ادامه هم افزایی بین نیروها صورت می گیرد، ضمن آنکه فضای رقابتی و انگیزشی ایجاد شده است.

 

وی دیگر هدف این رویداد را ارتقای توان دانش بین تیم ها عنوان کرد و افزود: در کنار این رقابتها تیم ها ضمن ارتقای دانش خود در کنار مشاوران و اساتید که در این رشته حضور دارند فضای مهارتی را افزایش می دهند که زمینه برنامه ریزی های آینده برای مدیران فضای مجازی بسیج را فراهم می کند.

 

انتهای پیام/