به گزارش صبح توس؛ عباس محمدیان صبح امروز در حاشیه سفر کاروان بسیج رسانه انقلاب به تربت‌حیدریه، هدف از راه‌اندازی این کاروان رسانه‌ای را ایجاد پل ارتباط بین مردم و مسئولین در چهل‌سالگی انقلاب دانست و افزود: تلاش ما این است اعتماد مردم از بسته‌های رسانه‌ای داخلی تأمین شود.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از ارکان اصلی دموکراسی، رسانه‌ها هستند؛ گفت: در برابر بمباران خبری رسانه‌های معاند و بیگانه مسئولان باید با شفافیت، صداقت و انصاف دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین کنند.

 

وی بیان کرد: امروز با این حجم گسترده از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی زمان آن رسیده که مسئولین به عملکردشان پیوست خبری بدهند تا مردم بیش از گذشته با دستاوردها و عملکرد نظام آشنا شوند.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: متأسفانه نسل چهارم انقلاب امروز دروازه‌بانی خبر را در رسانه‌های بیگانه جستجو می‌کنند و باید شرایطی فراهم شود تا این نسل انقلاب از درون نظام تغذیه شود.

 

محمدیان اضافه کرد: نباید اگر رسانه‌ای انتقادی می‌کند به مسئولین بربخورد یا اگر رسانه داخلی یک مدیری را نقد می‌کند نباید فردا به آن اداره راهش ندهند!

 

وی گفت: انقلاب متعلق به یک جریان سیاسی نبوده و نیست و امروز مسئولین باید عملکرد چهل‌ساله انقلاب را بیان کنند و با آنچه قبل از انقلاب با آن روبرو بوده‌ایم تطبیق دهند.

 

فرمانده سپاه تربت‌حیدریه نیز گفت: بسیج یک‌نهاد مردمی با ظرفیت عظیم و بسیار چشمگیر است که مشابه آن در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

 

سرهنگ علی نیک یاد افزود: مدیران فعلی کشور با اعتماد به ظرفیت مردمی نهاد مقدس بسیج در جهت رفع مشکلات جاری این ظرفیت را به فعلیت تبدیل کنند چراکه هر کس از این ظرفیت استفاده کرده بهره‌اش را نیز برده است.

 

معاونت استاندار و فرماندار تربت‌حیدریه در ادامه از بهره‌برداری 75 پروژه بااعتبار 130 میلیارد تومان در دهه مبارک فجر در تربت‌حیدریه خبر داد و افزود: از این اعتبار حدود 90 میلیارد تومان در حوزه گازرسانی روستاها و شهرک‌های صنعتی هزینه شده است.

 

علی رستمی گفت: در چهلمین سالگرد انقلاب، 121 طرح اقتصادی بااعتبار 28 میلیارد تومان در حوزه کشاورزی، دام و صنایع تربت‌حیدریه به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

انتهای پیام/