به گزارش صبح توس؛ محسن اسفندیاری ظهر امروز در دیدار با فرماندار خلیل آباد اظهار داشت: چند سردخانه در سطح استان به جهت تامین میوه شب عید پیش بینی شده که یکی از آنها سردخانه خلیل آباد است.

وی با بیان اینکه میوه شب عید سال جاری با کیفیت مطلوب تهیه و در سطح استان به جهت تنظیم بازار توزیع خواهد شد، خاطرنشان کرد: تزریق میوه ها به صورتی توزیع خواهد شد که جلوی چالش ها و تنش های احتمالی بازار شب عید را بگیرد.

مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی با تاکید بر اینکه مراکز توزیع میوه در سطح شهرستان خلیل آباد باید مشخص شود، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم خدمت خوبی در راستای تامین و توزیع میوه شب عید مردم ارائه دهیم.

 

نظارت بیشتری بر توزیع میوه شب عید در خلیل آباد انجام شود

مجتبی شاکری در این دیدار اذعان کرد: یکی از دغدغه های همه مدیران، تامین میوه شب عید مردم بود که طی دو سه سال گذشته در این زمینه مشکلی در شهرستان خلیل آباد نداشتیم.

وی با بیان اینکه میوه شب عید در سال گذشته به وفور به شهرستان حمل و عدالت در توزیع رعایت شده بود، عنوان کرد: میوه شب عید حتی در روستاهای کویری شهرستان نیز در دسترس بود.

فرماندار خلیل آباد در پایان با تاکید بر اینکه در سال جاری باید نظارت بیشتری در توزیع میوه شب عید باشد، تشریح کرد: طوری برنامه ریزی شود که کار توزیع میوه تا اواسط نوروز ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/