به گزارش صبح توس؛ سردار محمدکاظم تقوی با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی سبزوار گفت: محموله ای شامل ۳۸۰کیلوگرم تریاک و۳۵۰ کیلوگرم هروئین به همت ماموران نیروی انتظامی  سبزوار کشف شد.

وی در تشریح عملیات کشف ادامه داد: در این عملیات با استفاده از شگردهای پلیسی، ماموران نیروی انتظامی به باند بزرگی از تهیه و توزیع مواد مخدر رسیدند که دو محموله سنگین مواد مخدر در شهرستان سبزوار متوقف شود.

تقوی با بیان اینکه محموله در کامیون به شیوه ماهرانه ای جاسازی شده بود و از مسیر های فرعی متعددی عبور کرده و در شهرستان سبزوار متوقف شد تصریح کرد: کشف این محموله در استان خراسان رضوی کم سابقه است.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان افزود: د رادامه بررسی ها در  محموله های جاساز 130 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه نیز کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان تاکید کرد:از گذشته ماموران نیروی انتظامی پیرامون حمل و نقل مواد مخدر در مسیر شرق به مرکز کشور و شمال کشور با پیگیری های مجدانه از بارگیری محموله ای از نقطه صفر مرزی به سمت عمق کشور در صدد کسب اطلاعات وانجام ماموریت بوده اند.

شهرستان سبزوار پل ارتباطی برای انتقال مواد مخدر به استانهای شمالی و مرکزی کشور بوده که خوشبختانه این محموله قبل از رسیدن به مقصد از سوی ماموران نیروی انتظامی سبزوار کشف شد.

انتهای پیام/