به گزارش صبح توس، حجت‌الاسلام علیرضا جوان شیری صبح امروز در دیدار با مسئولان کمیته‌های ستاد مردمی دهه فجر نیشابور در دفتر خود، افزود: برپایی جشن و اجرای همایش‌های دهه فجر توسط ادارات مختلف در فرهنگسرای سیمرغ، برگزاری نمایشگاه دستاوردها توسط 20 اداره و نهاد در 20 غرفه لابی آن، بازدید روزانه مدارس و ایجاد گفتمان دانش‌آموزی با حضور مشاوران از جمله این برنامه‌ها است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیشابور تأکید کرد: دنبال خط‌کشی و مرزکشی نیستیم، به دنبال استفاده از همه ظرفیت‌های مردمی و دولتی برای برنامه‌های ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم.

جوان شیری با اشاره به برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها و مدارس و برنامه گفتمان‌ها در مساجد، اجرای برنامه‌های ویژه در روستاها، اضافه کرد: مقررشده است شهرداری و فولاد نیشابور به‌صورت ویژه میدان امام و بلوار امام رضا (ع) را فضاسازی محیطی کنند.

در ابتدای مراسم مسعود شورگشتی دبیر ستاد مردمی دهه فجر نیشابور به گزارش و بررسی برنامه کمیته‌های این ستاد پرداخت.

سید ابوالقاسم نوری مسئول شورای هیئت و مجامع مذهبی نیشابور از برگزاری مراسم در 24 مسجد و 40 هیئت محوری با رویکرد نشاط در پنج روز اول و رویکرد عزاداری در پنج روز فاطمیه خبر داد.

محمدمهدی اسدی عضو هیئت‌امنای تکیه ابوالفضلی بابیان اینکه نباید از حمایت از برنامه‌های جوانان انقلابی غفلت شود، یادآور شد: عموم افراد ستاد مردمی نسل سوم و چهارم انقلاب هستند و توقع جدی از برنامه‌های این نسل‌ها داریم که دشمن بیکار نیست و قصد جذب کردن آن‌ها را داریم.

حامد صادقی مسئول کمیته رسانه‌های گروهی ستاد مردمی به تشریح برنامه‌های ویژه رسانه‌ها، فضای مجازی، طرح تکبیر و سینما انقلاب پرداخت.

انتهای پیام/