حسين دهقان پور در گفت و گو با خبرنگار صبح توس گفت: در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر يك فقره واژگوني خودرو سواري تيبا در ابتداي ورودي شهر چكنه بخش سرولايت شهرستان نيشابور، بلافاصله گشت تصادفات و عوامل امدادي در محل حاضر شدند.

وي افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد يك دستگاه خودروي سواری تيبا به علت عدم توانايي راننده در كنترل وسيله نقليه واژگون كه در اين حادثه سرنشين خودرو موردنظر به علت شدت جراحات وارده فوت و راننده مصدوم كه توسط عوامل امدادي به مراکز درمانی منتقل شد.

دهقان پور در ادامه با اشاره به یک حادثه دیگر مبنی بر برخورد يك دستگاه خودرو پژو405 با يك دستگاه موتورسيكلت و يك دستگاه كاميون كه در اين حادثه راكب موتورسيكلت پس از برخورد با خودرو پژو به زير چرخ عقب كاميون پرتاب و بر اثر شدت جراحات وارده فوت كرد .

وی با اشاره به اینکه كارشناس پليس راهنمايي و رانندگي پس از بازديد از صحنه علت حادثه را عدم رعايت نكات ايمني از سوي راننده خودرو پژو405 به علت باز کردن ناگهاني درب خودرو اعلام كرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور تصریح کرد: از رانندگان می خواهم با رعايت قوانين و مقررات آرامش و آسايش را براي خود و ديگران به ارمغان آورند.