به گزارش خبرنگار صبح توس؛ حجت‌الاسلام محمد بختیاری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخس با تأکید بر اینکه در ارتباط با دشمن باید به نسخه قرآن عمل کنیم، اظهار کرد: مستکبران عالم امروز آمریکا و صهیونیست‌ها هستند، بنابراین هرکسی به دشمن خدا و دشمنان دین خدا تکیه کند در نهایت به غربت و تنهایی می‌رسد.

 

امام‌جمعه سرخس افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری امروز متأسفانه برخی پز قدرت آمریکا را سر می‌دهند و می‌گویند دستگاه تحلیلی آمریکا خطاناپذیر است و ما نمی‌توانیم در مقابل این دستگاه بایستیم.

 

وی با اشاره به دشمنی‌های دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بیان داشت: دشمن از همان ابتدای انقلاب با تهدید و تحریم و ترور به دنبال این بود که انقلاب را به‌زانو درآورد، اما انقلاب اسلامی ایران را هنوز نشناخته است؛ اصول این انقلاب، «اسلامی» و صاحب این انقلاب امام زمان (عج) است.

 

حجت‌الاسلام بختیاری تصریح کرد: امروز جنگ آمریکا با جمهوری اسلامی بر سر اسلام و امام زمان (ع) است؛ دشمن با اسلام و روحیه انقلابی و دینی ملت ایران مخالف است و به دنبال این است که این روحیه را از ما بگیرند.

 

خطیب نماز جمعه سرخس در واکنش به بازگشت دوباره منافقین به عراق و استقرار آن‌ها در پایگاه‌های نظامی آمریکا عنوان کرد: دولت، جوانان انقلابی و نیروهای مردمی عراق باید مراقبت کنند که منافقین کوردل و بزدلی که از در بیرون کردند دوباره از پنجره وارد نشوند.

 

امام‌جمعه سرخس در ادامه با اشاره به اینکه برای امنیتمان با احدی تعارف نداریم، اظهار داشت: مرزبانانمان در مرزها و جوانانمان در فضای مجازی باید توطئه‌ها و نقشه‌های دشمن را خنثی کنند.

 

وی در پایان بر کنترل بازار و قیمت کالاهای اساسی توسط مسئولان مربوطه تأکید کرد و افزود: مسئولان کنترل‌کننده بازار باید کسانی که بر روی کالاهای اساسی قیمت‌های کاذب می‌گذراند شناسایی کنند و دستگاه قضایی این مخلان اقتصادی را مجازات کند.

انتهای پیام/