به گزارش صبح توس؛ رئیس خانه صنعت و معدن سبزوار صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه‌های صنعتی تعریف‌شده برای این شهرستان در سال ۹۸، گفت: ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار با پیگیری نمایندگان مردم غرب خراسان رضوی در مجلس و سایر مسئولین شهرستانی برای احداث نیروگاه سیکل ترکیبی سبزوار اختصاص‌یافته است.

حسین طلوع‌نیا با بیان اینکه احداث و تکمیل پروژه‌های صنعتی سبزوار باید در سطح ملی پیگیری شود، افزود: علاوه بر پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی، ۲ هزار میلیارد تومان طرح در سبزوار تعهد داده شد.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی بسیار بالا در منطقه تأکید کرد: همچنین بین ۵۰۰ الی ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث صنایع آلومینیوم در غرب خراسان رضوی در سال آینده تعریف‌شده است.

طلوع نیا همچنین با اشاره به اینکه هماهنگی بین مسئولین و می‌تواند راهگشای بسیاری از عقب‌ماندگی‌ها در حوزه صنعت شود  اظهار داشت: هرماه، باید نشستی با فرماندار ویژه سبزوار برگزار شود تا روند اجرای پروژه‌های صنعتی در این شهرستان را از نمایندگان مردم غرب خراسان رضوی در مجلس پیگیری کنیم.

رئیس خانه صنعت و معدن سبزوار با بیان اینکه ظرفیت بالای نیروی کار در سبزوار وجود دارد خاطرنشان کرد: امروزه وجود نیروی انسانی متعهد و با دانش، در زمینه تحقق مطالبات مؤثر است و نقاط ضعف ما باید در تعریف طرح و پروژه‌ها بررسی شود.

انتهای پیام/