به گزارش صبح توس؛ علی رسولیان صبح امروز از حل اختلاف نظر بین ارتش و شهرداری در جلسه امروز این ستاد خبر داد و افزود : موضوع اختلاف شهرداری و ارتش بر بازگشایی بلوار نماز در جلسه امروز ستاد تدابیر ویژه استان با حضور مسئولان دستگاه های مرتبط یعنی فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در شمال شرق و شهردار مشهد طرح و بررسی شد. 
وی عنوان کرد: بر این اساس طی این نشست موارد اختلافی مرتفع گردید و مقرر شد شهرداری مشهد بندهای مورد نظر ارتش در توافق اولیه را اجرایی کرده و این بلوار با کمک ارتش بازگشایی شود.
 دبیر ستاد تدابیر ویژه خراسان رضوی تصریح کرد: مصوبه ستاد تدابیر ویژه ارتش پیرامون بازگشایی بلوار نماز بلافاصله امروز ابلاغ شده و امید است به زودی شاهد بازگشایی این مسیر باشیم .
کلنگ اجرایی بلوار نماز در ارتفاعات جنوبی مشهد اوایل سال 1390 به زمین خورد، این بلوار با هفت کیلومتر طول از پارک خورشید شروع می ‌شود و پس از تقاطع با بلوارهای هاشمیه، سرافرازان، دلاوران، خاقانی و شهید کاوه به بزرگراه شهید کلانتری می‌رسد.
 هم اکنون بخشی از پروژه بلوار نماز به دلیل اختلاف نظر شهرداری و ارتش ، به رغم پایان عملیات ساخت هنوز بهره برداری نشده است.

انتهای پیام/