احمد صفایی در گفتگو با خبرنگار  صبح توس؛ با اشاره به اینکه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرداری سرخس تشکیل شده است، اظهار کرد: شعار دهه فجر امسال «افتخار به گذشته و امید به آینده» نام گذاری شده است.

 

شهردار سرخس خاطرنشان کرد: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و بیان خدمات این نظام به ولی نعمتان خود که مردم هستند بوده و لازم است همگان به این موضوع توجه کنند.

 

وی افزود: گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که نقطه عطف تاریخ انقلاب بوده و از افتخارات ما به شمار می رود، وظیفه همه مردم و مسئولان است و بایستی با استفاده از تمامی ظرفیت ها این ایام تاریخی را گرامی بداریم.

 

صفایی با اشاره به برنامه های شهرداری سرخس در ایام الله دهه مبارک فجر تصریح کرد: فضاآرایی شهر یکی از اصلی ترین برنامه های شهرداری در دهه فجر است که با توجه به ایام فاطمیه و متناسب با آن ایام خواهد بود و در این امر توجه به اندیشه ها و بیانات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مورد نظر است.

 

شهردار سرخس افتتاح چندین پروژه و ایجاد نمایشگاه مقابل شهرداری را از جمله برنامه های شهرداری سرسخ در دهه فجر امسال عنوان کرد و افزود: پروژه های آسفالت بلوار مصلی، مسکن مهر، بلوار امامت، باهنر شمالی، بلوار شهید شوشتری، مصلی ۱۶ و بلوار ثارالله در دهه فجر امسال افتتاح و بهره برداری می شود.

 

وی با اشاره به کلنگ زنی پروژه جداسازی آب شرب از آب فضای سبز و پارک بانوان در دهه فجر امسال اظهار داشت: فاز دوم پارک امام (ره) و پروژه پایش تصویری شهر سرخس نیز در دهه فجر امسال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

 

صفایی در پایان بیان کرد: همچنین همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از بازنشستگان شهرداری شهر سرخس برای خدمت صادقانه به مردم تجلیل می شود.

انتهای پیام/