به گزارش صبح توس؛ آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی صبح امروز در آستانه حماسه ۹ دی در جمع تعدادی از بازاریان و بسیجیان اصناف خراسان رضوی اظهار کرد: فتنه سال ۸۸ در هر زمان و در هر مکانی امکان وقوع مجدد دارد و بسیج عامل باطل کننده همه فتنه ها است .

آیت الله علم الهدیافزود: رسالت اصلی بسیج در اقشار مختلف جامعه ایستادگی و مقابله با فتنه ها و توطئه های دشمنان است .

عضو مجلس خبرگان رهبری به بخشی از سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره احتمال وقوع فتنه جدید در سال ۹۸ هم اشاره کرد و گفت :بسیجیان در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان نقش محوری دارند.

 آیت الله علم الهدی ،جنگ اقتصادی را توطئه دیگر دشمن علیه نظام اسلامی اعلام کرد و گفت: بسیج اصناف مانند عملکرد درخشان خود در طول انقلاب با مجاهدت و فداکاری می تواند دشمن را در دستیابی به اهداف جدید خود ناکام کند .

امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه عده‌ای یک شبه در کشور سرمایه دار شده اند و حالا کلید بازار را در دست گرفته اند از بسیج اصناف خواست در مقابل جریان های پول پرستی و منفعت طلبی بایستند و اجازه ندهند چنین افرادی حرکت نظام اسلامی را کند کنند.

 آیت الله علم الهدی تصریح کرد: بسیج اصناف باید برای کنترل بازار و تامین نیاز مردم و مقابله با توطئه های اقتصادی دشمن نقش موثرتری داشته باشد .

انتهای پیام/