به گزارش صبح توس؛ مهدی چمران شب گذشته در همایش بزرگداشت روز دانشجو و شهدای دانشجوی شهرستان سبزوار با اشاره به اینکه آمریکا با طراحی نقشه‌های روانی سعی در ایجاد فشار بر مردم است اظهار داشت: ایجاد نارضایتی‌های عمومی یکی از این اهداف است تا اعتراضات لکه‌ای و خیابانی تبدیل به اعتراض سراسری شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه جلب رضایت ایران و اقبال عمومی  برای مذاکرات مجدد ازجمله اهداف غرب برای فشار به مردم است تأکید کرد: این نقشه‌ها در شرایطی است که برجامی را که خود غربی‌ها نوشتند و راه شکایت را بر ما بستند  با وقاحت تمام توافق بین‌المللی را زیر پا گذاشتند .

رئیس سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه باید مشکلات و اعتراضات اقتصادی به‌گونه‌ای بیان شود که بهانه به دست دشمنان ندهیم تصریح کرد: برخی از مسئولین به دنبال این موضوع هستند که سازش با آمریکا را راه‌حل مشکلات اقتصادی جلوه دهند که این خلاف واقعیت است.

وی ادامه داد: افزایش بصیرت ملت، عملیات روانی رسانه‌ای دشمن را خنثی کرده و می‌توان در شرایط آرام‌تری مشکلات موجود را حل کرد.

چمران شرایط بین‌المللی را به نفع جمهوری اسلامی دانست و تشریح کرد: باید با برنامه‌ریزی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی کشوری قدرتمند توانمندتر داشته باشیم.

انتهای پیام/