به گزارش صبح توس؛ ظهر امروز امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در صدر هیئتی از دستاوردهای جدید تجهیزاتی در حوزه‌های مختلف تیپ ۳۷۷ شهید سرلشکر پرویز حبرانی در مشهد مقدس بازدید کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان تیپ ۳۷۷ گفت: اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر ۳ اصل مهم ولایتمداری، عدالت محوری و شایسته‌سالاری استوار است و ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با اجرای این سه اصل به اهدافی که ترسیم کرده‌ایم دست پیدا کنیم .

وی تأکید کرد: ارتقا آمادگی رزمی و بهبود وضع معیشتی ازجمله اوامر فرماندهی معظم کل قوا در حکم انتصاب بنده بود که در این مسیر نیروی زمینی ارتش گام‌های مؤثری را با حمایت‌های فرمانده محترم کل ارتش برداشته است .

حیدری با بیان اینکه تحرک و چابکی از ویژگی‌های نیروی زمینی ارتش است افزود: از دیگر منویات فرماندهی معزز کل قوا ارتقا تحرک و کارآمدی یگان‌ها است در این حوزه ما تلاش کردیم با توانمندی متخصصین داخلی، جهاد خودکفایی و با همکاری صنعت دفاعی کشور تجهیزات و سلاح‌های خود را روزآمد کرده و در حال حاضر به‌جرئت می‌توان گفت در مقابل هر نوع تهدیدی مقابله خواهیم کرد .

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌ها و طرح‌های ما ارتقا منزلت اجتماعی کارکنان است ، ما باید در بهترین شرایط باشیم چراکه به‌عنوان نیروهای مسلح زینت کشور هستیم .

وی تأکید کرد: در حال حاضر با ارتقا تحرک و کارآمدی یکان‌ها قدرت تهاجم یکان‌ها افزایش‌یافته است .

لازم به ذکر است فرمانده نیروی زمینی ارتش دیدارهایی جداگانه با خانواده‌های معظم شهدا ، صعب‌العلاج و همچنین دیدارهای چهره به چهره با تمامی کارکنان تیپ ۳۷۷ داشته و دستورات لازم را جهت برطرف سازی مشکلات صادر کردند .

انتهای پیام/