سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در گفت گو با صبح توس؛ با بیان اینکه بسیج متعلق به انقلاب اسلامی است و سیاسی کاری نمی‌کند اظهار داشت: بسیج کارکرد سیاسی داشته و هرزمان که سیاست‌های انقلاب اسلامی درخطر باشد وارد میدان خواهد شد.

 

وی ادامه داد: بسیج روشنگر و مطالبه گراست و تأکید کرد: بسیج از ابتدا مطالبه استقلال کشور عزت و کرامت انسان و پشتیبانی محرومان داشته و  امروز هم پشتیبان مطالبات به‌حق همه مردم است.

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با بیان این موضوع که دشمنان وقتی با سد محکم و پولادین بسیج مواجه شدند تصمیم گرفتند تا با استفاده از مدل بسیج به جنگ بسیج بیایند و لذا با تشکیل گروه‌های تکفیری و تروریستی به خیال خود سعی کردند  در مقابل تفکر بسیج قرار بگیرند.

وی با اشاره ه به اینکه بسیج با تکیه‌بر وحدت جهان اسلام با خلق حماسه‌های ماندگار در تاریخ این حربه دشمنان را خنثی کرد تأکید نمود:امروز بسیج جهان اسلام با تکیه‌بر تفکر وحدت بین مسلمانان در کل جهان اسلام تشکیل‌شده است.

 

مظلوم در ادامه با اشاره به اینکه تفکر تشکیل بسیج یک معجزه ذهنی بود که توسط حضرت امام خمینی (ره) اتفاق افتاد چون هیچ تجربه قبلی وجود نداشت و هوشمندی حضرت امام بود که با درک واقعیات انجام شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار تأکید کرد: بسیج در حقیقت آیات آسمانی جهاد در قرآن است که روی زمین تجلی‌یافته است.

 

وی با اشاره به اینکه حافظه تاریخی ملت ایران شهادت می‌دهد که انقلاب اسلامی و نظام با اتکا به بسیج توانسته است تاکنون بحران‌ها و فتنه‌های بزرگی مانند جنگ 8ساله و فتنه 88را با پیروزی پشت سر بگذارد تصریح کرد: ما با بسیج توانستیم توطئه‌ها و فتنه‌ها را دفع کرده و دشمنان را خوار و خفیف کنیم.

 

مظلوم با بیان اینکه ما با تفکر بسیج گزینه‌ها روی میز دشمن را به زباله‌دان تاریخ می‌فرستیم ادامه داد: ما با بسیج توانسته‌ایم صهیونیست‌ها را که همیشه حالت تهاجمی داشتند را در حالت تدافعی قرار دهیم.

 

وی با اشاره به اینکه حزب‌الله را می‌توان نمونه موفق بسیج جهانی عنوان کرد ادامه داد: این گروه به بسیجی به کمک مسلمان شیعه و سنی در لبنان و سوریه شتافته و با نثار جان خود امنیت آن‌ها را تأمین کرد.

 

وی انصار الله ،حشد الشعبی فاطمیون زینبیون و.. از دیگر شاخه‌های بسیج جهانی دانست که امروز نقش تعیین‌کننده‌ای در معادلات قدرت منطقه دارند.

 

مظلوم همچنین با اشاره به حملات اخیر اسرائیل و پاسخ کوبنده حماس ادامه داد: این تفکر بسیج بود که گروه کوچکی به اسم حماس کابینه رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه وقتی به تحولات منطقه می‌نگریم به هوشمندی امام خمینی ایمان می‌آوریم که فرمود ا اگر بر کشوری نوای دل‌نشین تفکر بسیجی طنین‌انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهان خواران از آن دور خواهد گردید و الا هرلحظه باید منتظر حادثه ماند.

وی ادامه داد: انشا الله ملت ایران با تکیه‌بر همین تفکر بسیجی خواهد توانست در جبهه اقتصادی هم دشمن را وادار به شکست و تسلیم خواهیم کرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار همچنین به آغاز هفته بسیج اشاره کرد و افزود: در طول این هفته بیش از 340برنامه توسط رده‌های مختلف برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/