به گزارش صبح توس؛ شورای شهر مشهد از هفته گذشته خود را مواجه با پروسه انتخاب شهردار آینده شهر می‌بیند این درعین‌حالی است که شهردار مشهد از زمان دریافت خبر قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، در تلاش بوده تا با گرفتن حکمی از دیوان عدالت اداری، ماندگاری خود را در سمت قطعی کند.

اگرچه از عصر روز گذشته اعضای شورای شهر مشهد جلسات فشرده‌ای پیرامون انتخاب شهردار مشهد برپا کرده بودند، ولی ادامه این جلسات نیز امروز ادامه داشت.

شامگاه گذشته «رمارم» عضو شورای شهر مشهد اعلام کرد شورای شهر تا ساعت 13 امروز منتظر مستندات و حکم شهردار مشهد از دیوان عدالت اداری می‌ماند در غیر این صورت پروسه انتخاب شهردار را آغاز می‌کند.

امیرشهلا، عضو شورای شهر مشهد نیز پیش از ظهر امروز گفت:خامسی تا این لحظه موفق به اخذ مدارک برای ماندن در شهرداری مشهد نشده‌ است.

خبرها حاکی از آن است که خامسی شامگاه گذشته به تهران سفرکرده و از صبح در ساختمان دیوان عدالت اداری مستقرشده است ولی نتوانسته حکمی مبنی بر ماندن خود در سمت شهردار مشهد را دریافت نماید.

با دستور صریح دیوان محاسبات مبنی بر ممنوعیت فعالیت و شکست در مذاکره با مدیران وزارت کشور، شورای شهر مشهد تصمیم به برپایی جلسه فوق‌العاده در ساعت 12 و نیم دارد و بناست در این جلسه سرپرست و شهردار مشهد تعیین شود.

لازم به ذکر است جلسه فرایند انتخاب شهردار از صبح امروز آغاز شده و تاکنون گزینه‌های شهرداری مشهد برنامه‌های خود را تشریح و به سوالات اعضای شورای شهر پاسخ داده‌اند.

انتهای پیام/