به گزارش صبح توس؛ یکی از پنج گزینه نهایی منتخب شورای شهر مشهد برای تصدی پست شهرداری انصراف خود را از پذیرش این مسئولیت اعلام کرد. «محمدهادی مهدی‌نیا» که شب گذشته به‌همراه «شهریار آل‌شیخ»، «رضا خواجه‌نایینی»، «محمدرضا کلایی» و «علی محقر» براساس رأی کتبی اعضای شورا به‌عنوان گزینه‌های نهایی برای شهرداری مشهد معرفی شده بود با انتشار بیانیه‌ای از کاندیداتوری انصراف داد. مهدی‌نیا در بیانیه خود نوشته است:
هوالوکیل
اعضای محترم شورای اسلامی شهر مشهد مقدس
با اهداء سلام و احترام
سرمایه عظیم اعتماد مردم، ودیعه گرانسنگی است که خدای بزرگ را به‌سبب اعطای این نعمت، سپاس‌گزارم. خرسندم که در طول یک‌سال گذشته، در کنار دیگر اعضای محترم، توانسته‌ایم گام‌های اساسی را برای خدمت بی‌منت به‌اهالی نجیب و قدردان شهر علی‌بن موسی الرضا(ع) برداریم و ان‌شاالله از سال دوم، روال و روند خدمت‌رسانی به شهر با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت.
وظیفه خود می‌دانم از التفات نظر و حسن نیت یکایک شما عزیزان نسبت به اینجانب کمال امتنان و سپاس را داشته باشم. بی‌تردید این حسن اعتماد مسئولیت بنده را در ادامه مسیر خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران مشهد عزیز سنگین‌تر خواهد نمود.
لذا، ضمن سپاس از همکاران ارجمندی که با اعتماد به اینجانب، بنده را به عنوان گزینه شهردار مشهد معرفی و حمایت نموده‌اند، بدینوسیله انصراف خود را از نامزدی تصدی مسئولیت شهردار مشهدالرضا(ع) اعلام می‌دارم.
گمان مبر که به پایان رسید کار مغان
هزار باده ناخورده در رگ تاک است
با احترام – محمدهادی مهدی‌نیا
۲۳/۰۸/۹۷
طبق اعلام رئیس شورای شهر مشهد، قرار است این گزینه‌های نهایی شورای شهر در جلسه روز پنج‌شنبه هفته جاری نحوه اجرای برنامه عملیاتی خود برای شهرداری مشهد را معرفی کنند.
انتهای پیام/