به گزارش صبح توس؛ مهدی فروزان، سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی با بیان اینکه از اربعین حسینی تا کنون یک میلیون و ۷۳۸ هزار و ۵۷۷ زائر و مسافر برای شرکت در مراسم دهه پایانی ماه صفر به مشهد الرضا (ع) وارد شده اند. اظهار کرد: از این تعداد یک میلیون و 283 هزار و 747 نفر با وسایط نقلیه شخصی ، 244 هزار و 212 نفر با ناوگان عمومی جاده ای تا کنون به مشهد سفر کرده اند.
 به گفته وی ، 129 هزار و 888 نفر با ناوگان ریلی و 80 هزار و 730 نفر نیز تا کنون از طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد وارد شهر شده اند.
 سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی افزود : 68 هزار زائر پیاده در قالب کاروان های متعدد در طول جاده های منتهی به مشهد الرضا (ع) در حرکت هستند.

فروزان گفت : این جمعیت در قالب 470 کاروان طی دیروز در طول 5 مسیر منتهی به مشهد حرکت کرده اند و شب گذشته را بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در ایستگاه های بین راهی استقرار یافتند.
به گفته وی ، از این جمعیت حدود 38 هزار نفر در قالب 217 کاروان در محور شمال یعنی محور قوچان- چناران – مشهد در تردد هستند.
  سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی با بیان اینکه این جمعیت به شدت در طول محورها در حال افزایش است ، اظهار کرد : تا کنون نیز 10 هزار نفر از این زائران پیاده وارد مشهد شده اند.

انتهای پیام/