جواد کریمی قدوسی در گفت‌و‌گو با «صبح توس» در مورد بازگشت تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران اظهار کرد: متاسفانه رسانه‌‌های متصل به جریان دولت و زنجیره‌ای درصدد هستند برای مردم از هیچ، همه چیز بسازند، در صورتی که رسانه‌های زنجیره‌ای داخل نباشند، عملیات روانی آمریکایی‌ها اثری روی زندگی اجتماعی ما نمی‌گذارد.


وی افزود: متاسفانه برخی مسئولین در مجلس حرف‌هایی می‌گویند که دل نمایندگان از امید خالی می‌شود؛ در آخرین نوبتی که جهانگیری در مجلس حاضر شد به گونه‌ای سخن گفت که با اعتراض بنده و دهقان نماینده طرقبه و شاندیز مواجه شد.


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: گفته ما این بود که چرا نمایندگان را تا این اندازه می‌ترسانید؟ در آن جلسه تذکرات موثر واقع شد و جهانگیری موضع صحبت‌های خود را تغییر داد.

 

بازگشت تحريم ها عمليات رواني دشمن است

کریمی قدوسی تصریح کرد: این صحبت‌ها دست به دست یکدیگر داده که ملت را از نظر روانی منفعل کنند و حالتی به مردم تلقی شود که گویی اتفاق بزرگی در زندگی رخ می‌دهد؛ آمریکا گفته در 13 آبان تحریم‌های نفتی را بازمیگرداند، در زمان تحریم نفتی در 10 سال قبل از دولت یازدهم 170 میلیارد دلار نفت فروخته شد و تیم رستم قاسمی 170 میلیارد دلار ارز وارد خزانه کرد، در حالی که آن زمان در اوج تحریم‌های نفتی قرار داشتیم.

 

قدرت تجاري ايران تحريم ها را درهم مي شكند
وی در مورد اعمال تحریم‌ها گفت: قطعا هیچ تاثیری ندارد و قدرت تجاري ايران تحريم ها را درهم مي شكند، این عملیات روانی زنجیره‌ای است؛ هیچ اتفاقی در وضعیت ما و کشور به وجود نمی‌آید این در صورتی است که مسئولین انقلابی عمل کنند.


انتهای پیام/