به گزارش صبح توس؛ فرزاد فتاحی پیش از ظهر امروز در بازدید از پروژه های ورزشی شهرستان خلیل آباد، اظهار داشت: یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان برای سالن  ورزشی روستای محمدآباد و 200 میلیون تومان برای تعمیرات نیز در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه دید و بازدیدها باعث می شود که اطلاع بیشتری از فعالیت های ورزشی شهرستان ها پیدا کنیم، خاطرنشان کرد: سعی و تلاش داریم که ان شاء الله کمک های خوبی در این قسمت به شهرستان ها داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی همچنین در ادامه تصریح کرد: بحث استخر خلیل آباد در سازمان مدیریت مطرح شد و با توجه به اینکه بخش خصوصی اقدام به ساخت استخر داشته، طبیعتاً سیاست ما حمایت از بخش خصوصی خواهد بود و وجود دو استخر در شهرستان جوابگو نخواهد بود و مشکلاتی نیز در پی دارد.

وی ادامه داد: برای تکمیل پروژه استخر خلیل آباد برنامه ای نداریم تا ان شاء الله یک راهکاری برای این موضوع در آینده دیده شود و با تغییر کاربری، فضای جدیدی را در آنجا شاهد باشیم.

فتاحی با بیان اینکه با توجه به وضعیتی که مردم به لحاظ اقتصادی دارند چشم و امید مردم نیز به برنامه های ورزشی به خاطر نشاطی که ایجاد می کند است، اذعان کرد: ان شاء الله مجموعه فرمانداری و دیگر دستگاه ها شهرستان کمک لازم را به ورزش و جوانان داشته باشند تا این اداره بتواند چرخ ورزش را به گردش در بیاورند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خیرین اگر پای کار باشند و پروژه هایی را شروع کنند آمادگی داریم که برای تکمیل آن از منابع ملی کمک کنیم.

انتهای پیام/